Eesti koolitusturu hiljutisest uuringust selgub, et suurem osa koolitusfirmasid on väga väikesed ning see on üks olulistest probleemidest sektori arengul, näiteks uute metoodikate või tehnoloogiate rakendamisel või välisturgudele minekul.
Oma äri kasvatada soovivad ettevõtted peavad mõistma kasutajakogemuse ja kasutajaliidese disaini (tuntud kui UI/UX) rolli ning integreerima selle edukalt äristrateegiasse.
Traditsiooniliselt kohtuvad igal sügisel Äripäeva majas IT koolituste ja Äripäeva Akadeemia koolitajad, et ühiselt vaadata tagasi möödunud hooajale ning tunnustada parimaid. Lisaks käib tänuüritusega kaasas workshop, kus sel aastal arutleti koolitusturu uute suundade üle.
Meil on hea meel, et osalete meie koolitusel. Registreerudes koolitusele, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta e-kirjana.
IT Koolitus koos Äripäeva Akadeemiaga tunnustasid 21. septembril 2022. aasta parimaid koolitajaid. Kutsusime kokku kõik oma ägedad ja targad koolitajad ning veetsime üheskoos mõnusa õhtu.
Aga miks just Python ning kas neljast päevast piisab, et saaks iseseisvalt toimetada?
On näha, et ettevõtted ei ole teinud küberturbest enda prioriteeti, kinnitab intervjuus küberturbelahenduste nõustaja ja IT Koolituse partneri EC-Councili Euroopa piirkonnajuht Faizal Shabeer.
Alates 2021. aastast saavad tööandjad Töötukassalt taotleda koolitustoetust töötajate informatsiooni- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) alaste oskuste arendamiseks.
Kuigi infot tarkvara kohta on palju, tuleb õige info leidmiseks üsna palju otsida ja lugeda ning isegi kui oleks piisavalt aega, võib kvaliteetne vastus saamata jääda, sest ei ole piisavalt teadmisi inglisekeelsest valdkonna- ja tarkvaraspetsiifilisest terminoloogiast.
Uued töökorralduslikud lähenemisviisid nõuavad töötajate pideva arengu toetamist. Kuid kuidas töötajaid arendada, kui kogu meeskond on mööda ilma laiali või tööülesannetest tulenevalt pole võimalik kolleege kokku kutsuda? On aeg viia ettevõtte koolitused uuele tasemele – appi tuleb digiõpe.
5 müüti andmetest ja andmekirjaoskusest.
Kasutajakogemuse disaini ja teenusedisaini vahele tõmmatakse tihtipeale võrdusmärk. Mõlemast on küll palju räägitud, kuid mille poolest nad siis ikkagi erinevad?
Tarkvaraarendus on üldises pildis tarkvara loomine või edasiarendus ning seda viib ellu tarkvaraarendaja. Tarkvaraarendusmeetodite mõistmine pakub IT-valdkonnas tohutuid võimalusi.
Projekt on ühekordne, tihti erinevate valdkondade piire ületav, selgelt piiritletud ressurssidega ja ajaraamistikuga tegevuste kogum ühe või mitme eesmärgi saavutamiseks. Sedasi sõnastab projekti Wikipedia.