• 3. veebruar 2023

Koolitusel osalemise tingimused

Meil on hea meel, et osalete meie koolitusel. Registreerudes koolitusele, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta e-kirjana.

Üksteist (11) päeva enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meeldetuletuse osalemise infoga.

Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osaleja nime tasuta muuta kuni koolituse alguseni. Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud arveldusarvele. Arve tuleb tasuda arvel märgitud maksetähtajaks.

Kui Te ei saa mingil põhjusel osaleda, palun andke sellest kindlasti teada e-posti aadressil [email protected] või telefonil 618 1727.

Kui teatate koolitusel mitteosalemisest kuni 10 tööpäeva enne algust, pakume muud samaväärset koolitust või tagastame 100% tasutud koolituse maksumusest. Mitteosalemisest vähemalt 5 tööpäeva varem teatades, tagastame 50%. Muul juhul kuulub arve tasumisele.

Raha tagastame ette antud summas juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms). Koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.

IT Koolitusel on õigus koolitusgrupi mitte täitumisel koolituse toimumine edasi lükata või koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse edasi lükkumisest või ära jätmisest telefoni või e-posti teel. Koolituse ära jäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel makstakse õppetasu tagasi.

IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.

Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].