Mudelprojekteerimine võimaldab meil teatavasti parandada osapoolte vahelist koostööd. Paraku pole võimalik tulemuslikku koostööd saavutada, ilma teadmisteta IFCst ning selle eksportimiseta algtarkvarast (nt Revit). BIM koostööprojektides on kriitilise tähtsusega IFC ja kvaliteetne informatsioon selle küljes. Mudel võib olla kuitahes kõrge kvaliteediga, kuid kui eksportimisel ühisesse keelde kaob sellest enamik, pole mudelist IFC kujul kuigi palju kasu.
Sihtgrupp:
Projekteerijad (eriti Reviti kasutajad); BIM koordinaatorid ja tehnikud; BIM projektijuhid.
Koolitusel käsitletavad teemad:
Kursus koosneb praktilise teabega loenguosast ning iseseisvast praktilisest tööst. Selgitatakse IFC mudelite olemust, tehnilisi omadusi ning antakse näpunäiteid IFC mudelite eksportimise kohta. Kursuste töökeeleks on eesti keel. Kursused toimuvad tarkvaraga Revit ja Navisworks, aga tutvustatakse ka muid IFC vaatur tarkvara võimalusi.
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
Keskmisel tasemel Reviti oskus või minimaalselt 1-aastane kogemus Revit tarkvaraga.
Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Koolitus toimub kell 9:30 – 16:30, sisaldab 2 kohvipausi + lõunapaus.
Koolitus viiakse läbi reaalajas veebikoolitusena MS Teams keskkonnas.
Ettevalmistus reaalajas veebikoolituseks: INFO
Osalejad saavad kaasa kirjaliku õppematerjali, mis sisaldab teemade kirjeldusi koos harjutuste illustratsioonidega ja lahenduskäigu kirjeldusega. Antud materjal sisaldab isegi rohkem ülesandeid kui klassis käsitletakse, pakkudes nii võimalust iseseisvaks tööks ja täites mingil määral õpiku funktsioone. Iga kursuse läbinu saab tasuta kaasa ka e- algkursuse, et tunnis õpitut oleks võimalik üle vaadata ja/või harjutamist kodus jätkata.
Õpiväljundid loetakse omandatuks juhul kui õpilane on osalenud ja kaasa töötanud kursusel vähemalt 75% kursuse kogumahust, sooritanud positiivselt kursuse käigus kõik kontrollharjutused ning täitnud Autodeski tagasiside ankeedi. Peale ankeedi täitmist väljastab Autodesk osalemise kohta ametliku elektroonse (PDF) sertifikaadi. Samuti saab iga kursuslane Usesofti Koolituskeskuse poolt õpiväljundite omandamist kinnitava tunnistuse. Kui õpilane on kursusel osalenud ja kaasa töötanud vähem kui 75% kursuse kogumahust, väljastatakse tõend.
Maht: 8 akadeemilist tundi auditoorset tööd, sh 90% praktilist. Tavaliselt jaotatud ühele päevale.
Täienduskoolituse õppekavarühm: 0611 Arvutikasutuse õppekavarühm.
Koolitusel saab osaleda Töötukassa koolituskaardiga.
Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.
Näeme koolitusel!
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üksteist päeva enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolituse alguseni.
Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud arveldusarvele. Arve saadetakse maksja aadressile e-postiga. Arve tuleb tasuda enne koolituse algust arvel märgitud maksetähtajaks.
IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].
IT Koolitusel on õigus koolitusgrupi mitte täitumisel koolituse toimumine edasi lükata või koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse edasi lükkumisest või ära jätmisest telefoni või e-posti teel. Koolituse ära jäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel makstakse õppetasu tagasi.