Projektide juhtimine on meie elu igapäevane osa olenemata sellest, millega me tegeleme. Olgu see kampaania läbiviimine, konverentsi või suvepäevade korraldamine, uue toote või tarkvaralahenduse väljatöötamine või hoopis isiklikus plaanis uue harjumuse sissejuurutamine – meie elu koosneb hulgast väikestest projektidest, mis tuleb etteantud tähtajaks olemasolevate ressurssidega ellu viia. Ilmselt on kõik kogenud seda, et „soovisime parimat, aga välja kukkus ikka nii nagu tavaliselt“.
Kuidas kavandada ja juhtida projekte nii, et kõik sujuks ladusalt - et me ei pea tegelema pideva „tulekahjude kustutamisega“ ning saaksime projekti lõppedes loorberitel puhata?!
Projektijuhtimise koolituse eesmärk on anda baasteadmised ja universaalne tööriistakast kõigile, kes tahavad enesekindlalt alustada uute projektidega.
Koolituse lühikokkuvõte:
Projektijuhtimise koolitusel saab selgeks, mis on projekt ja kuidas projekti eesmärgistada ning planeerida tegevusi. Räägitakse, kuidas kavandatu ellu viia nii, et kõik saaks tehtud olemasoleva ajaraami sees ning etteantud ressurssidega. Kursuse käigus käsitletakse ka projekti enamlevinud probleeme ning nende ennetamist ja projektist kokkuvõtete tegemist.
Sihtgrupp: koolitusele on oodatud kõik, kel läheb elus vaja projektijuhtimise oskusi nii tööalaselt kui isiklikult ja soovivad projekte ellu viia enesekindlamalt, efektiivsemalt, tulemuslikumalt ning kokkuvõttes väiksema närvikuluga
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): koolitusel osalemiseks ei ole vajalik eelnev (teadlik) projektijuhtimise kogemus
Koolituse tulemusena osaleja:
Metoodika:
Koolitus sisaldab loenguid koos rohkete praktiliste näidetega, arutelusid, grupitööd ja individuaaltööd. Koolituse lõpus on kiire test teadmiste kinnistamiseks.
NB! Palume koolitusele kaasa võtta oma arvuti. Arvuti puudumisel palume võtta ühendust meili teel [email protected] (hiljemalt 3 tööpäeva enne koolituse algust).
Maht: 8 akadeemilist tundi
Täienduskoolituse õppekavarühm: 0413 Juhtimise ja halduse õppekavarühm
Tutvu ka terve praktilise projektijuhtimise programmiga.
Koolitust viib läbi Anneli Ohvril.
Anneli on enam kui 20-aastase kogemusega suure ühiskondliku mõjuga projektide eestvedaja ning koolitaja. Seni on Anneli suurim projekt olnud Maailmakoristus, mis 2019. aastal kaasas 21 miljonit inimest 180-st riigist. Lisaks sellele on tema kontol lugematu hulk erinevaid keskkonna- ja muid projekte Eestis. Ta on omandanud Tartu Ülikoolis majandusmagistri kraadi turunduse erialal ja sotsiaalteaduste magistrikraadi muutuste juhtimisest ühiskonnas.
Kuula Anneli Ohvril Äripäeva Juhtimiskooli raadiosaadet: Muutuseks on vaja õiget meetodit ja natuke nügimist
Osalenute tagasiside:
⭐⭐⭐⭐⭐
"Jäin koolitusega väga rahule. Koolituse sisu vastas ootusele ning on praktikas hästi kasutatav. Mulle meeldis, et koolitajal on suur kogemus ja oskas palju asjakohaseid näiteid teoreetilisele materjalile juurde tuua."
⭐⭐⭐⭐⭐
"Jäin koolitusega väga rahule. Sisu vastas täielikult ootustele. Uute teadmistega oskan koostada eelarvet, meeskonna kokkupanemist ja tegevuste planeerimist. Koolitus oli väga hästi ettevalmistatud ning koolitaja oli suurepärane."
⭐⭐⭐⭐⭐
"Koolitus sobib väga hästi alustavatele projektijuhtidele või töötajatele, kellel on vaja organisatsiooni sees planeerida erinevaid ettevõtmisi, näiteks personalijuhtidele ürituste korraldamiseks.
Mulle väga meeldis, et koolitus oli hästi praktiline. Kohe sai asuda tööle oma reaalse projektiga. Samuti sai palju kasulikke tööriistu ja teadmisi, et oma tööga jätkata ning teha seda hästi. Kindlasti ei ole tegemist kuiva ja igava loenguga. Hoopis vastupidi! Lisaks mängitakse lõbusaid meeskonnamängusid, mida võtan kindlasti kasutusele.
Eelkõige soovitan seda kursust inimestele, kes on saanud äsja projektijuhtideks ning ei ole varem seda õppinud ning selles valdkonnas töötanud."
Kasutatavad meetodid: loeng koos praktiliste näidetega, arutelu, individuaaltöö
Kasutatavad meetodid: loeng koos praktiliste näidetega, arutelu, individuaaltöö, praktilised harjutused
Kasutatavad meetodid: loeng koos praktiliste näidetega, arutelu, grupitöö, individuaaltöö, praktilised harjutused
Kasutatavad meetodid: loeng koos praktiliste näidetega, arutelu, test
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta. Enne koolituse toimumist saadame Teile e-kirjaga meeldetuletuse osalemise infoga. Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolitusprogrammi alguseni.
Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel osalemine ja õpiväljundite saavutamine. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse praktiliste tööde käigus ja testiga. Osalejale, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole, väljastatakse soovi korral koolitusel osalemise kohta tõend.
Koolitus toimub hästi valgustatud ning metoodikat toetavas ruumis. Ratastooliga ligipääs on tagatud.
IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].
Kui te ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, palun andke sellest teada e-posti aadressil [email protected]. Kui teatate mitteosalemisest vähemalt 10 tööpäeva ette, lepime Teiega kokku uue aja või tagastame 100% koolituse maksumusest. Tagastame koolituse osalustasu täismahus juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms).
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne koolitust, kuulub tasumisele 50% arvest.
Hilisemal teavitamisel, koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.