Disainerid ja veebiarendajad tegelevad erinevate failide ja formaatidega, kuid kuidas need ühiselt tööle saada? Kuidas tehtud tööd vastaksid tehnilistele vajadustele? Mida peale hakata HEIC-iga?
„Graafikafailide koolituse“ eesmärk on tutvustada erinevate graafikaformaatide olemust, ajalugu ning anda suunised, millal ja mida kasutada võiks.
Koolituse lühikokkuvõte:
Koolitusel räägitakse raster- ja vektorgraafika olemusest ning millises olukorras on emba - kumba mõistlik või ebamõistlik kasutada. Vaadeldakse arvutigraafika ajalugu ja kirjeldatakse olulisemate formaatide, nagu GIF, JPEG, SVG, PNG, PSD, AI, EPS ja PDF sünnilugu, eesmärke ja vajadusi. Eelneva käigus kujuneb arusaam, millal ja mida kasutada võiks, mis on erinevate tehnoloogiate eelised ja millised on puudused.
0211 Audiovisuaalsete tehnikate ja meedia tootmise õppekavarühm.
Sihtgrupp:
Koolitusele on oodatud disainerid ja desktopperid, kelle töö osaks on oma materjale edastada arendusprotsessis kasutamiseks.
Samuti on kursus mõeldud front-end arendajatele, kelle töö eesmärk on ehitada võimalikult optimaalseid lahendusi.
Koolitus sobib ka projektijuhtidele, kes peavad disaini/UI/UX/arenduse protsesside vahel materjale küsima ja edastama ning kõigile teistele, kelle töö hõlmab tööd graafika ja seotud failidega.
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
Inglise keele mõistmine ja varasem kokkupuude arvutigraafikaga.
Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Koolitus toimub loengu vormis, võimalusega igal ajal küsimusi esitada. Koolituse lõpus toimub õpiväljundite saavutamise hindamiseks viktoriin/ digitaalne veebiküsitlus, kus koolitaja esitleb enamlevinud stsenaariumeid ning osalejad saavad pakkuda oma valiku, millise failiformaadi kasuks otsustada.
Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.
Maht: 4 akadeemilist tundi
Koolitushind sisaldab lisaks:
õppematerjale;
koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
tunnistust.
Lisaväärtusena pakume:
sooje jooke koos küpsistega;
värskeid puuvilju.
Koolitusel saab osaleda Töötukassa koolituskaardiga.
Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.
Näeme koolitusel!
Koolitus toimub aadressil Vana-Lõuna 39/1, Tallinn, IT Koolituse ruumides. Parkida saab Europarki parklas Veerenni 36, EP63.
Kasutatavad meetodid: Loeng
Kasutatavad meetodid: Loeng
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üksteist päeva enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolituse alguseni.
Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud arveldusarvele. Arve saadetakse maksja aadressile e-postiga. Arve tuleb tasuda enne koolituse algust arvel märgitud maksetähtajaks.
IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].
IT Koolitusel on õigus koolitusgrupi mitte täitumisel koolituse toimumine edasi lükata või koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse edasi lükkumisest või ära jätmisest telefoni või e-posti teel. Koolituse ära jäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel makstakse õppetasu tagasi.