Koolitusel tutvume tarkvara põhifunktsioonide ja – võimalustega. Vaatame kuidas kasutada Civil 3D tarkvaraga tehtud jooniseid ja mudeleid. Kasutame Maa-ameti avaandmeid ja geodeesiast saadavaid andmeid et teha lihtsaid näiteülesandeid. Tutvume avatud failiformaatide *.landXML ja *.IFC loomise ja kasutamisega. Koolitusel kasutame Digitaalehituse Klastri, InfraBIM töörühma poolt koostatud mall-joonist/alusfaili.
Koolituse eesmärk on Civil 3D tarkvara peamiste funktsioonide tundma õppimine ja 3D andmetega töötamine.
Koolitus toimub koostöös Usesoft AS- ga.
Sihtgrupp:
Kursusele on oodatud kõik, kes alustavad Civil 3D tarkvara kasutamisega. Geodeedid, projekteerijad, projektijuhid ja teised taristu ehitusvaldkonna spetsialistid. Kursus eeldab baasteadmisi AutoCADist.
Koolitusel käsitletavad teemad:
Autodesk Civil 3D töökeskkond ja sätted:
Töö erinevate andme/failiformaatidega:
Modelleerimine ja vaated:
Andmete jagamine:
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
Kursusel osalemise eeltingimuseks on Windows-keskkonna elementaarne kasutamisoskus ning AutoCAD-i algkursusel käsitletud programmi elementide (vt. AutoCAD-i algkursuse õppe sisu) ja soovitavalt ka AutoCADi põhikursusel käsitletud programmi elementide (vt AutoCAD-i põhikursuse õppe sisu) valdamine.
Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Koolitus toimub kell 9:30-14:30, sisaldab 2 kohvipausi.
Koolitus viiakse läbi või Usesofti koolitusklassis Tallinnas, Tobiase 8.
Osalejad saavad kaasa digitaalse (PDF) lühikonspekti infoga, mida peaks teadma tarkvara töökeskkonnast. Samuti saab kaasa ekraanisalvestisi põhilistest funktsionaalsustest, et koolitusel õpitut hiljem meelde tuletada.
Õpiväljundid loetakse omandatuks juhul kui õpilane on osalenud ja kaasa töötanud kursusel vähemalt 75% kursuse kogumahust, sooritanud positiivselt kursuse käigus kõik kontrollharjutused ning täitnud Autodeski tagasiside ankeedi. Peale ankeedi täitmist väljastab Autodesk osalemise kohta ametliku elektroonse (PDF) sertifikaadi. Samuti saab iga kursuslane Usesofti Koolituskeskuse poolt õpiväljundite omandamist kinnitava tunnistuse. Kui õpilane on kursusel osalenud ja kaasa töötanud vähem kui 75% kursuse kogumahust, väljastatakse tõend.
Maht: 12 akadeemilist tundi (tavaliselt jagatud 2-le päevale).
Täienduskoolituse õppekavarühm: 0611 Arvutikasutuse õppekavarühm.
Koolitusel saab osaleda Töötukassa koolituskaardiga.
Soovitame tutvuda ka tööandjatele suunatud Töötukassa poolt pakutavate täiendkoolituste toetustega: koolitustoetus tööandjatele ning töötaja koolituskulude hüvitamine tööandjale.
Näeme koolitusel!
Ingmar on lõpetanud Eesti Maaülikooli, veemajanduse eriala. Töötanud projekteerijana ning Autodesk tarkvara konsultandina üle 8 aasta. Selle aja jooksul on Ingmar nõustanud ning koolitanud paljusid Eesti taristu ehitus-ja projekteerimisvaldkonnas tegutsejaid kasutama AutoCAD Civil3D tarkvara hüvesid. Ingmar on külalislektor Eesti Maaülikoolis ja Tallinna Tehnikaülikooli Tartu filiaalis.
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üksteist päeva enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolituse alguseni.
Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud arveldusarvele. Arve saadetakse maksja aadressile e-postiga. Arve tuleb tasuda enne koolituse algust arvel märgitud maksetähtajaks.
IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].
IT Koolitusel on õigus koolitusgrupi mitte täitumisel koolituse toimumine edasi lükata või koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse edasi lükkumisest või ära jätmisest telefoni või e-posti teel. Koolituse ära jäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel makstakse õppetasu tagasi.