3D visualiseerimise valdkond areneb meeletu kiirusega. Blender on avatud tarkvarana kasvatamas hüppeliselt turuosa, lisaks on aktiivne kogukond arendajaid toetamas pistikprogrammidega, sisuloojad juhendite ja õppematerjalidega. Võib julgelt väita, et Blenderil on kõige aktiivsem kogukondlik tugi 3D tarkvara seas.
Läbides kõik kolm 3D visualiseerimine Blenderis erinevat tasemekoolitust, saad ülevaate kõikidest olulisematest Blenderi töövahenditest 3D objektide mudeldamiseks, pinnamaterjalide loomiseks, valgustamiseks, animeerimiseks ja lõpptulemuse visualiseerimiseks pildi või animatsioonina. Kursuste tulemusena mõistad, kuidas luua uusi objekte, mis on fotorealismi saavutamiseks oluline, kuidas käib 3D pildi loomine.
3D visualiseerimine Blenderis – eritehnikate koolituse eesmärgiks on tutvustada edasijõudnud 3D visualiseeringute töövõtteid nagu digivoolimine, osakesed, animatsioon, füüsikasimulatsioonid.
3D visualiseerimine Blenderis – eritehnikate koolituselkäsitletavad teemad:
Sihtgrupp:
3D visualiseerimine Blenderis eritehnikate koolitus on loogiliseks jätkuks eelnevatele Blenderi koolitustele - 3D visualiseerimine Blenderis – baaskoolitus ja 3D visualiseerimine Blenderis – edasijõudnute koolitus.
3D visualiseerimine sobib paljudesse valdkondadesse:
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt):
3D visualiseerimine Blenderis – eritehnikate koolitusel osalejal peab olema Blenderi programmi baaskasutusoskus.
Koolitus on loogiliseks jätkuks eelnevatele Blenderi koolitustele - 3D visualiseerimine Blenderis – baaskoolitus ja 3D visualiseerimine Blenderis – edasijõudnute koolitus.
3D graafika on tehniline ja eeldab vilunud arvutikasutamise oskust tavakasutaja tasemel. Varasem kokkupuude vektor-või rastergraafikaga tuleb kasuks.
Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Blenderi koolitused toimuvad distantsõppena Zoom’i vahendusel, kus juhendaja ja õppijad on videosilla abil virtuaalses klassiruumis. Koolitus eeldab osalejalt isikliku arvuti olemasolu. Tööks vajalik tarkvara on saadaval vabavarana ja täiendavaid kulutusi ei ole vaja teha.
Õpiväljundite saavutamist kontrollitakse iseseisvate praktiliste ülesannete abil.
Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.
Maht: 14 akadeemilist tundi
Täienduskoolituse õppekavarühm: 0211 Audiovisuaalsete tehnikate ja meedia tootmise õppekavarühm
Koolitushind sisaldab lisaks:
Koolitusel saab osaleda Töötukassa koolituskaardiga.
Näeme koolitusel!
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üksteist päeva enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolituse alguseni.
Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud arveldusarvele. Arve saadetakse maksja aadressile e-postiga. Arve tuleb tasuda enne koolituse algust arvel märgitud maksetähtajaks.
IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].
IT Koolitusel on õigus koolitusgrupi mitte täitumisel koolituse toimumine edasi lükata või koolitus ära jätta. Koolitusele registreerunuid teavitatakse kursuse edasi lükkumisest või ära jätmisest telefoni või e-posti teel. Koolituse ära jäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel makstakse õppetasu tagasi.