Koolituse eesmärk on anda osalejatele ülevaade sellest, mis täpsemalt peitub nende kahe U-tähega salasõna UI (user interface) ja UX (user experience) taga ning kuidas nende abil luua kaasaegseid, ilusaid ja kasutajasõbralikke digitaalseid lahendusi.
2-päevane praktiline kursus aitab mõista, mis vahe on UI ja UX disainil. Koolituse käigus õpetatakse, kuidas UX disaini abil muuta toote kasutamine lihtsaks ja kasutajasõbralikuks ning kuidas lisada UI disaini, et anda tootele visuaalselt hea väljanägemise ja stilistika.
Koolitus hõlmab erinevaid praktilisi harjutusi stilistika loogika mõistmiseks, prototüüpide loomiseks, disainiressursi väljastamiseks arendajale ja lõppkasutajatega testimiseks.
Koolituse hind sisaldab ka personaalset 2-kuuline mentorpaketti, mille eesmärgiks on aidata osalejal luua oma portfoolio koos reaalsete disaininäidistega. Koosneb nii praktilisest tööst kui iseõppimisest ning sisaldab viite sessiooni mentoriga. Sobib neile, kellel on tõsisem soov asuda tööle UI/UX disainerina ning soovivad valmistada ette oma portfooliot ja teha ettevalmistusi tööle kandideerimiseks.
Koolitus toimub koostöös Futurist Estonia OÜ-ga.
Sihtgrupp:
UI/UX disain on mõeldud kõigile, kel on soov alustada ise UI/UX disainiga või tutvuda UI/UX disaini põhitõdedega. Näiteks spetsialistid IT valdkonnas, disainerid, toote või projektijuhid, testimise, tarkvaraarenduse ja teenuste arendamisega seotud spetsialistid.
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel osalemise eeldused:
Koolitusele osalemiselel ei ole konkreetseid eeltingimusi, aga soovitav on eelnev kogemus ja kokkupuude IT-kesksete teenuste või toodete arendusega ning keskmine inglise keele oskus. Koolitusel kasutatakse erinevaid disainitööriistu ja programme, seega keskmisest parem arvutioskus ja kogemus erinevate programmidega lihtsustab praktilise töö osa.
Koolitusel käsitletavad teemad:
1. Päev
2. Päev
Koolituse läbiviimise põhimõtted:
Koolitus on üles ehitatud valdavalt praktilise harjutamisena arvutitarkvarades. Teemabloki pikkuseks on 1,5-2 tundi, millest 15-30 minutit on sissejuhatav teooria ja ülejäänud on praktiline harjutus. Kahe koolituspäeva vahel on kahetunnine kodutöö.
Õpiväljundite saavutamist hinnatakse läbi iseseisva töö ja disainikriitika.
Maht: 16 akadeemilist tundi
Tunnistuse väljastamise eelduseks on koolitusel osalemine terves mahus.
Loe lisaks artikleid:
Kliendi kasutajamugavus e-poes
Kuidas disain inimesi tegutsema paneb? Lexuse-müüjast sai UX disainer
Muuda kasutajakogemuse abil külastajad püsiklientideks
Olulised punktid, mida tasub jälgida e-poodi disainides
Ülevaade: UI/UX disaini tasuta ning tasulised rakendused. Soovijaile ka koolitus
Kuula raadio saadet:
Kui hea on Eesti e-poodide disain ja klienditeenindus?
Koolitushind sisaldab lisaks:
õppematerjale;
koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
tunnistust.
Lisaväärtusena pakume:
tasuta parkimist;
sooje jooke koos küpsistega;
värskeid puuvilju;
lõunasööki mõlemal koolituspäeval.
Koolitusel saab osaleda Töötukassa koolituskaardiga.
Näeme koolitusel!