Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

IT Koolitus kui EC-Council ametlik koolituspartner (Accredited Training Center (ATC)) võitis selle aasta uustulnuka tiitli: Best Newcomer ATC Award. Tiitliga tunnustatakse partnereid, kes on näidanud välja suurt võimekust uue alustava partnerina läbi viia EC-Council ametlikke küberturvalisuse koolitusi.

Küberturvalisuse teema on väga kuum IT-spetsialistide aga ka iga taseme IT-juhtide jaoks. EC-Council seisab üle maailma hea selle eest, et IT-spetsialistid, arendajad, disainerid, vastutajad jt oleks hästi ette valmistatud tegemaks adekvaatseid otsuseid IT-süsteemide ja andmete kaitsmiseks. Nad on välja töötanud hulgaliselt ametlikke koolitusi erinevatele sihtgruppidele. Kõikide koolituste juurde kuuluvad ka eksamid, mille positiivsel sooritamisel on spetsialist omandanud ülemaailmselt tunnustatud sertifikaadi. 

IT Koolitus koostöös EC-Council’ga on võimaldanud Eestis infotehnoloogia valdkonna töötajatel omandada teadmised ja praktilised oskused küberturvalisuse valdkonnas alates 2014. aasta suvest ning kindlasti jätkame selle võimaluse pakkumist. 2015. aastal on plaanis läbi viia jätkukoolitusi spetsialistidele, kes on läbinud CEH v8 Certified Ethical Hacking koolituse ning soovivad liikuda oma teadmiste ja oskustega järgmisele tasemele. 

Suur tänu kõikidele, kes on panustanud EC-Council auhinna väljateenimisse! Oleme väga uhked ja tänulikud selle tunnustuse eest!

ECC award winner