Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Õpi ise programmeerima!
Ingliskeelsed kursused (lisandub pidevalt uusi):

Soomekeelsed kursused:

Tutvu võimalustega osaleda Viope programmeerimiskursustel!

langlogo cpp medium-overlanglogo c medium-overlanglogo java medium-overlanglogo php medium-overlanglogo python medium-sellanglogo ruby medium-overlanglogo sql medium-over

Viope™ programmeerimiskursuste teenus sisaldab universaalset programmeerimise õpetamiseks ja õppimiseks mõeldud Viope World keskkonda ning õppematerjali koos automaatselt kontrollitavate harjutustega. Hetkel on valikus alljärgnevad teemad:

Vaba harjutamine 
Vaba harjutamine võimaldab praktiseerida programmeerimist ilma vajaduseta installeerida kasutatavale arvutile tõlke- või muid vastavaid rakendusi.

Õppematerjal 
Õppematerjal on jagatud õppetükkideks, mis sisaldavad nii teooriat kui ka programmeerimise ja valikvastustega harjutusi.

Testid 
Test koosneb erinevatest ülesannetest (programmeerimisülesanded, valikvastustega ülesanded ja lahtised ülesanded), mida peab sooritama ettenähtud aja jooksul.

Suhtlemine  
Foorumis saab vahetada mõtteid kursuse sisu kohta või suhelda juhendajaga. Teenuse sees sõnumite saatmiseks on vaja teada  kasutajatunnust. 
Õpetaja saab saata sõnumi kõigile kursusel osalejatele. Virtuaalloengu pidamine võimalik Chat-funktsiooni kaudu.

Teadetetahvel 
Teadetetahvel kuvatakse kõigile kursusele sisseloginutele alati esimesena.

Veebipõhine süsteem 
Viope ™ programmeerimiskursuste teenus on puhtalt veebipõhine ega vaja mingeid installeerimisi. Teenusesse on võimalik sisse logida ükskõik kus ja ükskõik millal, piisab vaid internetti ühendatud arvutist, mis on varustatud brauseriga.

Teooria ja otsingumootor 
Õpilase kasutuses on õppetüki teemalise teooria sirvimine, otsing ning sisukord.  Iga teoorialehekülje kohta on võimalik anda tagasisidet. Viope ™ programmeerimiskursuste teenuse iseloom võimaldab õppida teooriat talle sobival ajal.

Valikvastustega ülesannete automaatne kontrollimine 
Valikvastustega ülesanded kontrollitakse automaatselt ja koheselt. Kiire tagasiside näitab kas lahendus oli õige või mitte. Lisaks saab õpilane ülesandeid lahendada temale kõige sobivamal ajal.

Programmeerimisülesannete automaatne kontrollimine 
Ka programmeerimisülesandeid kontrollitakse automaatselt ja koheselt. Valede lahenduste puhul annab ART-süsteem suunavat tagasisidet: süsteem analüüsib sooritatud ülesannet ja annab selgesõnalist tagasisidet harjutuses tehtud vigadest ning nende iseloomust.

Ingliskeelne versioon saadaval 
Viope ™ programmeerimiskursused on inglise keeles. Õppekeskkonda saab valida mitme keele vahel.

Lihtne "editor" 
See on lihtne teenus, mis võimaldab õpilasel keskenduda ainult programmeerimisele ning mitte tarkvara õppimisele.

Lisamaterjalid 
Õpilane saab alla laadida õppematerjale ning hoida seal ka omi faile.

Juhendit loe siit

Küsi infot juurde See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista tel. 6181727

E-kursuste keskkonda ja programmeerimise kursusi pakub meie partner Viope Solutions OY.