CompTIA Security+ koolitusel käsitletakse töökeskkonna turvalisuse hindamist ja sobivate turbelahenduste juurutamist ning hübriidkeskkondade (sealhulgas mobiil-, pilve- ja asjade interneti keskkonna) jälgimist ja turvamist. Õppe käigus harjutatakse turbeintsidentide kindlakstegemist, analüüsimist ja nendele vastamist lähtudes seadusandlusest.
Koolitus on suunatud IT-spetsialistidele, kellel on teadmised operatsioonisüsteemidest, nende haldamisest ja kasutaja aspektidest, kuid kes soovivad enda teadmisi täiustada küberturvalisuse teemal.
CompTIA Security+ koolituse eesmärk on edasi anda parimad praktilised tõrkeotsingu tavad, mis tagavad osalejatele praktilised turvaprobleemide lahendamise oskused. Koolituse käigus omandatud oskused aitavad:
Sihtgrupp: Koolitus on mõeldud IT-spetsialistidele, kes omavad teadmisi operatiivsüsteemidest ja nende administreerimisest ning kasutaja-aspektidest, kuid tahavad end lisaks täiendada küberhügieeni teemadel.
Koolitusel osalemise eeldused (soovitavalt): koolituse edukaks läbimiseks peavad osalejal olema põhilised Windows operatsioonisüsteemi kasutamise oskused ning arusaamine arvuti- ja võrgukontseptsioonidest.
Soovitavad on CompTIA A+ ja Network+ sertifikaadid või samaväärne teadmistepagas ning kuue kuni üheksa kuu pikkune kogemus võrgunduses, sealhulgas turvaparameetrite seadistamises.
Koolituse tulemusena osaleja:
Koolitusel käsitletavad teemad:
Peamised internetis esinevad ohud, rünnakud ja haavatavused.
Organisatsiooni turvalisuse hinnangu ja intsidentidele reageerimise protseduurid - põhilised ohtude avastamise meetodid, riskide leevendamise tehnikad, turvameetmed ja peamised uurimismeetodid.
Organisatsiooni struktuuride, keskkondade ja pilvele toetumise turvalisus.
Organisatsiooni riskijuhtimine ja regulatsioonidele vastavus, näiteks PCI-DSS, SOX, HIPAA, GDPR, FISMA, NIST ja CCPA.
Identiteedi, ligipääsu, krüptograafia, PKI haldamine, end-to-end security.
Koolituse läbiviimise põhimõtted: Koolitus toimub vajaliku ettevalmistusega arvutiklassis. Koolitus on praktilise suunitlusega ja teoreetiline osa vaheldub praktiliste harjutustega. Koolitaja viib koolituse läbi eesti keeles, ametlikud CompTIA õppematerjalid ja praktilised laborid on inglise keeles.
Maht: 40 akadeemilist tundi
Täienduskoolituse õppekavarühm: 0612 Andmebaaside ja võrgu disaini ning halduse õppekavarühm
Koolitushind sisaldab:
Koolituse läbinutele väljastatakse tunnistus. Tunnistuse väljastamise eelduseks on terves mahus koolitusel osalemine ja õpiväljundite saavutamine. Õpiväljundite saavutamist hinnatakse praktiliste tööde käigus.
Osalejale, kes õpiväljundeid saavutanud ei ole, väljastatakse soovi korral koolitusel osalemise kohta tõend.
Koolitust viib läbi Henn Sarv.
Koolituskogemus ja valdkonnad
Henn koolitab IT Koolituses juba üle 25 aasta. Koolituskogemus oli tal ka varem – jagas paar aastat teadmisi Novelli administraatoritele. IT Koolituses on ta keskendunud peamiselt (aga mitte ainult) Microsofti toodetele, seda nii tavakasutajatele (Excelist Visioni) kuni süsteemiadministraatorite ja programmeerijateni. Peamiselt siiski kõik, mis puudutab andmebaase (SQL) ja ärianalüüsi (BI, Excel).
Tugevused koolitajana
Hoolimata sellest, et Henn on 25+ aastat klassi ees seisnud, ei ole ta kaotanud sidet igapäevase eluga: vahepeal on ta loonud arendusettevõtte ja jõudnud selle maha müüa; on konsulteerinud ja juurutanud süsteeme mitmes ettevõttes, peab talu ja korraldab sulgpallivõistlusi. Pidev side tegeliku eluga on see, mis aitab Hennul olla ekspert ja usaldusväärne allikas ka teadmiste jagamisel. Hennu enda õppimisvõime ja üle 80 sooritatud erialaeksami võimaldab õppijaid suurepäraselt mõista ning on tugevuseks ka koolitajana.
Koolitus toimub aadressil Vana-Lõuna 39/1, Tallinn, IT Koolituse ruumides. Parkida saab Europarki parklas Veerenni 36, EP63.
Lõunat saate süüa meie majas Masinaruumi kohvikus.
Registreerudes e-poe, e-kirja või telefoni teel, saadame Teile arve ja täpsema info osalemise kohta.
Üksteist päeva enne koolitust saadame Teile e-kirjaga meenutuse osalemise infoga.
Koolitusel osalemine on nimeline, kuid saate osalejat tasuta muuta kuni koolituse alguseni.
Koolituse eest tasumine toimub arvel viidatud arveldusarvele. Arve saadetakse maksja aadressile e-postiga. Arve tuleb tasuda enne koolituse algust arvel märgitud maksetähtajaks.
IT Koolitus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner. Tutvuge koolituskaardi infoga SIIN.
Täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust telefonil 618 1727 või [email protected].
Kui te ei saa mingil põhjusel koolitusel osaleda, palun andke sellest teada e-posti aadressil [email protected]. Kui teatate mitteosalemisest vähemalt 10 tööpäeva ette, lepime Teiega kokku uue aja või tagastame 100% koolituse maksumusest. Tagastame koolituse osalustasu täismahus juhul, kui pole tehtud koolituse korraldamisega seotud kulutusi (ostetud õppematerjale jms).
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne koolitust, kuulub tasumisele 50% arvest.
Hilisemal teavitamisel, koolitusele mitteilmumisel, sellest mitteteatamisel või koolituse poolelijätmisel õppetasu ei tagastata.