• 10. jaanuar 2022

10 Põhjust, miks teha Microsofti eksam.

IT Koolituse eksamikeskuses on võimalik teha erinevaid eksameid ja sertifikaate - sealhulgas Microsofti eksameid. Nüüd toome Sinuni 10 erinevat põhjust, miks on Microsofti sertifikaat kasulik!

1. Tunnustus tööstusharu juhilt

Ettevõtted toetuvad Microsofti tehnoloogiatele ja teenustele, et need hoiaksid missioonikriitilisi rakendusi ja protsesse töökorras. Microsofti oskustega spetsialistide järele on suur nõudlus ning Microsofti sertifikaat kinnitab teie võime esineda kaasaegses digitaalses äris.

2. Tugev vundament

Fundamentals sertifikaadid loovad ja kinnitavad teie arusaamist tehnoloogiatest, mida ettevõtted kasutavad. Sellel on põhjus, miks Microsofti sertifikaadid on ühed populaarseimad, mida omavad tehnilised spetsialistid kogu maailmas.

3. Töö, millest oled alati unistanud

Microsofti sertifikaadi lisamine oma CVsse võib aidata eristuda ja anda eelise, mida vajate töökoha saamiseks.

4. Suurem sissetulek

Umbes 35% tehnilistest spetsialistidest ütlevad, et sertifikaadi saamine tõi kaasa palga suurenemise ning 26% neist said ametikõrgendust. Ja sertifitseeritud IT-spetsialiste edutatakse 50% kiiremini kui sertifitseerimata IT-spetsialiste.

5. Kõrgelt hinnatud uued oskused

91% sertifitseeritud tehnikatöötajatest usuvad, et töötajate pingutused uute oskuste omandamiseks aitavad oluliselt kaasa nende edule.

6. Usaldusväärsuse teenimine pilveajastul

Pilve andmetöötlusoskused on väga nõutud. 58% protsenti IT -osakondadest üle maailma väidavad, et Microsoft Azure on peamine tõukejõud pilveinvesteeringute suurenemiseks.

7. Teie tööandja lõputu imetlus

Sertifikaati omamine aitab teil silma paista. Sertifitseeritud töötajad suudavad täita oskuste puudujääke ja rahuldada paremini klientide vajadusi. Samuti on nad produktiivsemad ja saavad projektid kiiremini tehtud.

8. Uus karjäär soovi korral

Microsofti sertifikaadid võivad olla teie pilet kasvavale pilveturule. Rollipõhiste sertifikaatidega on teile avatud atraktiivsemad ja põnevamad karjäärid.

9. Enesekindlus ja elevus oma karjääri suhtes

Microsofti sertifikaadi saamine on investeering iseendasse ja oma karjääri.

10. „Ma ütlesin sulle“ kolleegidelt

Sinu kolleegid, kes on teinud tööd sertifikaatide saamiseks, usuvad, et pingutus tasub end ära. (Microsoft, 2020)

Loe lähemalt Microsofti eksamite kohta SIIT.