Autor: Kimberly Remmelg • 30. august 2021

Kehtivad piirangud seoses COVID-19 viiruse levikuga 30.08.2021 seisuga.

Soovime, et kõik meie koolitused toimuksid klassikoolitustena, kuid selleks peame järgima Vabariigi Valitsuse seatud reegleid.

Palume kõigilt mõistvat suhtumist ning avatust koostööle.

Selleks, et saaksite klassikoolitusel osaleda, tuleb, vastavalt Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutele, näidata:

- vaktsineerimispassi,

- COVID-19 läbipõdemise tõendit

- negatiivset testitulemust.

Enne koolituse algust peavad kõik vaktsineeritud, haiguse läbi põdenud või testi teinud inimesed esitama vastava tõendi koos isikut tõendava dokumendiga meie koolituskoordinaatorile.

Klassikoolitusel osalemiseks sobib kuni 72 tundi varem tehtud PCR-test või meie juures tehtud kiirtest (10 eurot/test). Koolitusel osalemiseks peab testitulemus olema negatiivne.

Igas meie klassis on olemas nii maskid kui ka käte desinfitseerimisvahendid, mida soovitame kasutada.

Klassi- ja veebikoolitused

Kui soovid osaleda koolitusel, kuid mitte klassis, siis on võimalik osaleda koolitusel veebi vahendusel. Palun meid sellest esimesel võimalusel teavitada kas helistades +372 618 1727 või kirjutades [email protected]

Hoolime väga oma klientidest ja töötajatest ning seoses COVID-19 viiruse levikuga paneme kõigile südamele üheskoos viirust tõkestada ning antud reegleid järgida.

Juhul kui tunnete end haigena (ka väiksemate haigusnähtude korral), siis palume mitte koolitusele tulla. Andke meile sellest teada ning saame pakkuda veebikoolitust või uut koolituse aega.

Aitäh mõistva suhtumise eest ning jäägem terveks!

Sinu IT Koolitus