Autor: Kimberly Remmelg • 14. juuni 2021

Uued teemad IT Koolituse koolituskalendris - muutuste juhtimine ja mikroteenused

Muutuste juhtimine / digitaliseerimine / mikroteenused / IT arhitekt

Seekordset uudiskirja alustame olulise uudisega Microsofti koolitusvaušeri osas.

Nimelt uue aasta algusest ei ole enam võimalik SATV vautšereid kasutada koolituse ostmisel. Seega kõik, kellel on soetatud Microsoft SATV koolitusvautšerid, tuleks need kiirelt ära registreerida.

30. juuni 2021 (k.a) on viimane päev SATV koolitusvautšerite registreerimiseks IT Koolituse juures! Koolitus, millele registreeritakse, peab olema läbitud käimasoleva aasta lõpuks (31.21.2021 k.a)!

Loe lähemalt seda uudist >>

Häid uudiseid koolituskalendrist.

¤ Lisandunud on uusi ja uuendatud Microsofti koolitusi. Loe rohkem

¤ Eero Otsus alustab juunist koolitussarjaga,

kus leiab igaüks endale sobiva koolituse - olgu selleks alles alustav progeja, arvuti kasutaja, kelle küberteadlikkust vaja tõsta või juba kogenud arendaja, kes võiks teadmisi täiendada. Meie blogist saad lugeda ka Eero Otsusega tehtud intervjuu I osa ja II osa.

Eero koolituste hulka kuuluvad mikroteenuste koolitused, sissejuhatus tarkvaraarendusse, infotehnoloogia arhitektuur, graafikafailide koolitus, JavaScripti tutvustav koolitus ja nutiteadlikkuse koolitus. Vaata lähemalt

Nutiteadlikkus ja netihügieen - koolitusel saad teada mis andmed internetis liiguvad, milleks neid tarvis on ja milleks neid kuritarvitada on võimalik. Lisaks kuidas hoida netihügieeni, mõista sõltuvust, kaitsta ennast ja oma andmeid ning ühiskonda ja isegi loodust.

Infotehnoloogia arhitektuur - koolituse eesmärk on tutvustada arhitekti rolli vajalikkust tarkvara arenduses ning anda esmased suunised, kuidas selles vallas tegutsema hakata.

Kursuse käigus saad vastused küsimustele:

millal ja miks on projektide mahu kasvades tarvis arhitekti,

kas ja millal tuleks arhitekt kaasata ka väikeste projektide puhul,

mida arhitekt tegelikult kujundab ja kuidas seda arendusprotsessis kasutada.

Universaalne JavaScript - koolitusel saad ülevaate tarkvara arenduse olemusest, erinevatest projekti suurustest ning koolitaja isiklikust kogemusest, millega ta on oma karjääri jooksul kokku puutunud.

Kursuse käigus saad vastused küsimustele:

millal ja miks on projektide mahu kasvades tarvis arhitekti,

kas ja millal tuleks arhitekt kaasata ka väikeste projektide puhul,

mida arhitekt tegelikult kujundab ja kuidas seda arendusprotsessis kasutada.

Graafika failide koolitus - disainerid ja veebiarendajad tegelevad erinevate failide ja formaatidega, kuid kuidas need ühiselt tööle saada? Kuidas tehtud tööd vastaksid tehnilistele vajadustele? Mida peale hakata HEIC-iga? Erinevate IT lahenduste loomisel on oluline, et kõik tööfailid sobiks kokku järgmises etapis. Lisaks peaksid need vastama tehnilistele vajadustele.

Mikroteenuste koolitus - koolitusel saad teada, mis on mikroteenust ja selle olemus ning mida see lahendab. Mikroteenus pole alati õige lahendus, sellel on nii head kui vead, aga millal selle kasutamist võiks kaaluda? Kõiki teemasid näitlikustab koolitaja maailma edulugudega, nagu Amazon, ning isiklikust kogemusest tööst Postimehes ja Pipedrive’ s.

Tarkvaraarenduse 101 – Sissejuhatav koolitus tarkvaraarendusse - koolitus on mõeldud kõigile, kes soovivad teha esimesi samme IT maailmas, kuid pole veel päris kindlad, kas tarkvaraarendus on neile. Koolituse eesmärgiks on anda sissejuhatav ülevaade tarkvaraarenduse ja programmeerimise maailmast, et saaksid leida endale meelepärasema suuna.

¤ Lauri Antalainen alustab digitaliseerimise koolitusega,

mis on suunatud tööstus- ja teenindussektorile. Tegemist on väga praktilise koolitusega, mis on ülesehitatud arutelu vormis. Loe rohkem.

Koolituse käigus saad juhised digitaliseerimisvõimaluste identifitseerimiseks ja digitaliseerimisprojektide elluviimiseks tööstus- ja teenindusettevõtetes. Kursus keskendub konkreetsetele sammudele, mida digitaliseerimisest huvitatud tööstus- või teenindusettevõte peaks ette võtma, et jõuda mõtetest tegudeni.

¤ Anneli Ohvril alustab Muutuste juhtimise koolitusega,

mis hetke seisuga on ainus sarnane avalik koolitus kodumaal. Anneli on lõpetanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi muutuste juhtimisest ühiskonnas. Seni tema suurim projekt juhtida on olnud Maailmakoristus, mis 2019. aastal kaasas 21 miljonit inimest 180-st riigist.

Koolituse käigus saad rohkelt praktilisi ideid ja võtteid muutuste läbiviimiseks, selle kommunikeerimiseks ning vastasseisu vältimiseks ja lahendamiseks. Koolitus keskendub eelkõige töötajatele, nende käitumise ümberkujundamisele ja uue käitumise kinnistamisele.

Kogu meie koolituste valiku leiad siit -> Koolituskalender