Autor: Kimberly Remmelg • 9. juuni 2021

Oluline info Microsofti koolitusvautšerite kohta!

Viimane võimalus kasutada Microsoft SATV koolitusvautšereid!

Uue aasta algusest ei ole enam võimalik SATV vautšereid kasutada koolituse ostmisel. Seega kõik, kellel on soetatud Microsoft SATV koolitusvautšerid, tuleks need kiirelt ära registreerida.

30. juuni 2021 (k.a) on viimane päev SATV koolitusvautšerite registreerimiseks IT Koolituse juures! Koolitus, millele registreeritakse, peab olema läbitud käimasoleva aasta lõpuks (31.21.2021)!

Koolitusvautšeriga saab registreerida kõikidele meie pakutavatele Microsofti koolitustele. Kogu valiku koolitustest leiate siit LINGILT.

Microsoft teeb märkimisväärseid investeeringuid uutesse lahendustesse, kuidas Sind Microsofti toodete ja teenuste juurutamisel ning kasutamisel toetada. Samm-sammult liigutakse uute koolituste ja sertifikaatide suunas, mis arvestavad pilvetehnoloogia lahendusi.

Olulised kuupäevad, mida meeles pidada!

30. juunini 2021 (k.a) saab koolitusvautšereid registreerida.

31. detsembriks 2021 peab olema koolitus läbitud!

Microsofti koolitused viib läbi Microsofti Guru Henn Sarv.

Henn koolitab IT Koolituses juba üle 26 aasta. Koolituskogemus oli tal ka varem – jagas paar aastat teadmisi Novelli administraatoritele. IT Koolituses on ta keskendunud peamiselt (aga mitte ainult) Microsofti toodetele, seda nii tavakasutajatele (Excelist Visioni) kuni süsteemiadministraatorite ja programmeerijateni.

PS! Kõik Microsofti eksamid saad osta 10% soodsamalt, kui ostad eksami läbi IT Koolituse.