Autor: Kimberly Remmelg • 19. veebruar 2021

Uued teemad IT Koolituse koolituskalendris - andmeteadus ja pilvetehnoloogia

WMware / SQL / andmeteadus / andmeanalüüs / UX

Andres Kostiv. Ajal, mil koolitused klassis toimusid.

Seda aastat alustasime kolme suurema teemaga - andmed, andmeteadus ja pilvetehnoloogia. Räägitakse, et 21 sajandil on andmed ettevõtte kõige väärtuslikum vara. Andmete õige kasutamine ja analüüsimine aitab leida ettevõttel häid kasvukohti ning teha kasulikke äriotsuseid. Teine populaarne teema on pilvetehnoloogia, mis õige kasutuse juures aitab kaasa ettevõtte innovatsioonile, andmete turvalisele hoiustamisele ja tagab ligipääsu erinevatele lahendustele, ükskõik kus olles.

VMware ja Veeam

IT Koolitus ja ALSO Latvia alustasid sel aastal koostööd, et pakkuda erinevaid koolitusi VMware teemadel. ALSO Latvia on Baltikumi ainus akrediteeritud VMware ja Veeam-i koolituskeskus. Hetkel on kalendris VMware koolitused ning varsti lisanduvad ka Veeami koolitused.

Koolitaja on Imants Skerstens (VMware Certified Instructor, Veeam Certified Trainer).

VMware arendab virtualiseerimise tarkvara (sh ka pilveandmetöötluseks). Selle abil saab ettevõte käivitada ühes serveris mitu erinevat rakendust ja operatsioonisüsteemi, võimaldades seeläbi ressursside paremat haldamist.

Virtuaalmasin asub ülejäänud süsteemi sees nn sandboxis - arvutiturbes on nn liivakast turvamehhanism töötavate programmide eraldamiseks, tavaliselt selleks, et leevendada süsteemi tõrkeid ja / või tarkvara haavatavusi levikust.

⭐Tutvu koolitustega 👇

15.-19. märts - VMware vSphere: Advanced Administration Workshop [V7]

14.-16. aprill - VMware vSphere with Tanzu: Deploy and Manage [V7]

26.-30. aprill - VMware vSphere: Install, Configure, Manage [V7]

10.-14. mai - VMware NSX-T Data Center: Install, Configure, Manage [V3.0]

24.-28. mai - VMware vSphere: Optimize and Scale [V7]

Andmeteadus SQL ja Pythoniga

Tarbijatena jätame iga liigutusega veebiavarustesse endast maha andmeid. Teenusepakkujatena peaksime kõik need andmed kokku koguma ja analüüsima, et nende põhjal teha ärilisi otsuseid. Aga kuidas?

Aitab sissejuhatus andmeteadusesse SQLi ja Pythoni abil. Teisisõnu – tere tulemast andmeteadusesse ehk kuidas kogutud andmete põhjal teha kasulikke otsuseid!

See võib tähendada mitte tehnilisi toiminguid nagu kirjalikke analüüse või kirjeldavat statistikat, veidi tehnilisemat tööd nagu andmete ettevalmistamist või visualiseerimist, või matemaatiliselt keerulisemaid asju nagu ennustamist (masinõppe meetodeid kasutades).

Kuidas andmeteadusega ise algust teha? Mis oskusi on edukaks andmeanalüüsiks vaja? Kuidas sünnib praktiline andmeteaduse lahendus?

Kõikidele nendele küsimustele saab vastused uuel koolitusel “Sissejuhatus andmeteadusesse SQL ja Pythoni abil”, kus teooria ja praktika on omavahel läbivalt seotud.

Koolitus on mõeldud algtasemel programmeerimis-oskustega (kindlasti Python) analüütikutele ja arendajatele, kes on valmis tegema oma esimesed sammud andmeteaduse vallas.

Koolitus toimub: 24. - 26.03 ja 20. - 22.10.2021

Loe rohkem.

Andmeanalüüs ja visualiseerimine SQL abil

Andmetest ja nende töötlusest ei pääse tänapäeval ükski IT-ga tegelev inimene. Mis oskusi on edukaks andmeanalüüsiks vaja? Kuidas oma tulemusi efektiivselt teistele arusaadavaks teha ja jagada?

Nendele küsimustele ja veel teistelegi küsimustele saab vastused koolitusel “Andmeanalüüs ja visualiseerimine SQL abil”.

Koolituse eesmärk on osalejatele kinnistada peamisi SQL põhise andmeanalüüsi võtteid ning samuti teha sissejuhatus andmete visualiseerimise lõpmatute võimalustega maailma.Koolitusele on oodatud kõik, kellel on algtasemel SQL päringukeele oskus, analüütikutele ja arendajatele, kes soovivad astuda järgmist sammu oma töö efektiivsuse suurendamisel või soovivad edasi liikuda andmeteaduse valdkonnas.

Koolitus toimub: 14.-15.04. ja 22. - 23.09.2021

Loe rohkem.

E-poe müügi kiire kasvatamine disaini- ja kasutusmugavusega

E-poodides on disainil ja kasutusmugavusel väga oluline roll. See peab looma erinevate osade vahel terviku ja tekitama kliendis usalduse. Kehvasti ehitatud e-pood või osa sellest võib panna kliendi viimasel hetkel ostust loobuma.

Kui eriolukorrast üldse midagi positiivset tuli, siis on see hüppeliselt kasvanud e-kaubandus. Ettevõtted, kes siiani alles mõlgutasid mõtteid, et peaks oma äri ka e-kanalitesse laiendama, said hea tõuke, et oma plaanid kiiremini teoks teha.

Mis on see, mis paneb inimesed ühest kohast ostma ja sinna tagasi tulema ning teistest jällegi kiirelt ja igaveseks lahkuma?

Uuel disaini koolitusel õpid, kuidas disaini abil muuta e-poe kasutamine lihtsaks ja kasutajasõbralikuks ning kuidas anda e-poele visuaalselt hea väljanägemine ja stilistika.

Koolitusele "E-poe müügi kiire kasvatamine disaini- ja kasutusmugavusega" on oodatud e-poe juhid, tootejuhid ja IT spetsialistid, kes soovivad teada, kuidas oma e-poe müüki kasvatada läbi disaini- ja kasutusmugavuse parendamise.

Koolitus hõlmab erinevaid praktilisi näiteid stilistika ning kasutusmugavuse mõistmiseks, uute disainikontseptsioonide loomiseks prototüüpidena ja lõppkasutajatega testimiseks.

Koolitus toimub: 09.04. ja 24.09.2021

Loe rohkem.

Kogu meie koolituste valiku leiad siit -> Koolituskalender