Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Suvepakkumine: ruumirendiga kaasa tasuta kohvipausid ja parkimine

 

Rendi koolitusruum suveperioodil IT Koolitusest ja saad kauba peale tasuta kohvipausid. Kohvipausid sisaldavad sooje jooke, vett, õunu ja küpsiseid. Ka parkimine on tasuta!

 

Pakkumine kehtib rendiks perioodil 01. juuni kuni 31. august 2015.

 

IT Koolitus pakub suveperioodil koolitusklasside renti soodsa hinnaga. Kui soovid oma meeskonnaga tavapärasest keskkonnast välja minna, et pidada sisutihedaid ja efektiivseid koosolekuid või läbi viia ettevõtte siseseid koolitusi, võta meiega ühendust ja me leiame sinu vajaduste jaoks parima lahenduse. Kogu keskuses on olemas tasuta wifi, koolitusklassides on olemas nii kvaliteetsed projektorid kui ka pabertahvlid koos vajalike tarvikutega. Tellimuse esitamisel andke aegsasti teada kui vajate lisavahendeid - saame ka nendega aidata.

Meie koolituskeskus asub Ülemiste Citys aadressil Lõõtsa 8, kus värskelt ehitatud mugava sisustusega arvutiklassides on parim tehnoloogiline varustatus, et vastata Microsoft, Adobe, Oracle jt tarkvaratootjate kõrgetele tehnilistele nõudmistele. Lisaks arvutiklassidele on meil vaba paigutusega koolitusruum Teele, kus on võimalik tekitada u-kuju, klassiruum, toolid ringis jm paigutus - lauad on ratastel ja ruumi on võimalik päeva vältel ka ümber paigutada.

 

Koolitusruumide tutvustus

Vaba paigutusega koolitusruumid

Klassi nimi

Kohtade arv

Rendi hind päevaks

Teele

15 õpilast + koolitaja (40m2)

200.- + km

Koolitusruumi mahub mugavalt istuma 16 osalejat. Laudu saab sättida erinevatesse stiilidesse. Valige endale sobilik ja andke sellest ka tellimisel teada. Ruum on vaba lauaarvutitest. Vajadusel sisustatakse ruum sülearvutitega.

Teele sm 
Pilt: Teele

Lauaarvutitega sisustatud koolitusklassid

Lisaks lauaarvutile on igal laual kaks kuvarit, et õpilased saaksid kiiresti ja kergelt erinevate programmide ja süsteemide vahel navigeerida. Arvutitega koolitusklasse on kolm, kõikide mahutavus on erinev:

Klassi nimi

Kohtade arv

Rendi hind päevaks

Toots

12 õpilast + koolitaja (39m2)

175.- + km

Kiir

10 õpilast + koolitaja (34m2)

175.- + km

Arno

8 õpilast + koolitaja (30m2)

175.- + km

Arno sm
Pilt: Arno

Hinna sisse kuuluvad:

  • Tavapärased nõupidamiste ruumi ja koolitusklassi tarvikud
  • Arvutid vastavalt klassi kohtade arvule ja nende ettevalmistus lähtuvalt kliendi soovist
  • Internetiühendus
  • Kohvipausid koos snäkkidega (küpsised ja õunad)
  • Tasuta parkimine

Lisatasu eest:

  • Soovi korral saame pakkuda ka lõunasöögi või aitame tellida täiendavat toitlustusteenust.

Täpsemate tingimuste kokku leppimiseks võta meiega julgelt ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  või 618 1727

uus koolituskeskus 2014