Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

7 põhjust, miks eelistada IT Koolitust

Miks eelistada IT Koolitust?

Väga kõrge kliendirahulolu

Meie viimase 5 aasta kõigi koolituste tagasiside hinde keskmine tulemus on 6,5 (7p skaalal). See tähendab, et koolitustel osalejad on tulemusega väga rahul.

15 000+ koolitusel osalejat, 20 aastat turul

IT Koolitus tähistas 2015. a oma 20. a juubelit. Oleme olnud pikalt turul ja koolitanud üle 15 000 inimese - meid võib usaldada!

Kaasaegne koolituskeskus, tehnika ja õppemeetodid = meeldiv õppimiskeskkond

Mugava sisustusega arvutiklassid ja kõige uuemad arvutiprogrammid, mis vastavad Microsoft, Adobe, Oracle jt tarkvaratootjate kõrgetele tehnilistele nõudmistele. Asukoht Tallinna kõige kiiremini arenevas innovatsioonilinnakus Ülemiste Citys. Privaatne kasutajakonto igale õppijale - pole vaja muretseda, et unustad, mis koolitustel ja millal oled osalenud, millised eksamid ja testid sooritanud. Lõunatamiskohtade valik.

Lai koolitusteenuste valik ühest kohast

Klassikoolitused - avalikud ja tellija juures; oskuste testimine, seminarid, konsultatsioonid, sertifitseerimine ja e-õppe teenused. Pakume kõigile IKT valdkonna töötajatele ja IKT vahendite kasutajatele koolitusi mistahes teemal. Meie väljakutse on leida igal juhul sobiv lahendus IT-spetsialistidele, kontoritarkvara kasutajatele, IT-juhtidele, projektijuhtidele, veebidisaineritele, programmeerijatele, fototöötlejatele jne. 

Personaalne kliendihaldur - mugav ja kiire asjaajamine

Kliendile on tagatud personaalne teenindus kogenud kliendihaldurite poolt. Koolituste info ja registreerimine kaasaegses veebikeskkonnas www.koolitus.ee. Paindlikud ja kiired lahendused tellija soovide põhjal. Vastutuse oodatud koolituskvaliteedile ja tõrgeteta korraldusele võtab enda kanda koolitaja.

Kvaliteedigarantii

Meie jaoks on oluline soovitud tulemuse saavutamine. Kui õppimise tulemus ei vastanud Sinu ootustele, siis võimaldame tasuta korduskoolituse.

Tasuta parkimine

Üks asi vähem, mille pärast muretseda - koolitusel osaleja saab meie juures tasuta parkida.