Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

SQL Server on iga järgmise versiooniga läinud üha enam laiaulatuslikumaks, võimsamaks ja samas palju lihtsamaks. See on nagu autodega – lähevad keerulisemaks, aga nende kasutamine ja haldamine järjest lihtsamaks.

SQL kursuste valik on põlvest põlve läinud samuti paremaks ja kasulikumaks, samas aga nende jaotus lihtsamaks ja selgemaks .

Kuna SQL ei ole pelgalt andmebaasi mootor, vaid ka ärianalüüsi platvorm, on kasvanud nii SQLi kui ka kursuste sugulus teistega – Excel ja Business Intelligence (BI), SharePoint ja BI ning väga suurel määral ka pilvetehnoloogia, SQL ja BI.

Versioonid ja põlvkonnad paraku tulevad ja arenevad kiiremini, kui me neile järele jõuame. Nii on sage küsimus: meil on alles kasutusel eelmine (2012) üle-eelmine (2008) või veel vanem (2005) versioon ja meil oleks see vaja ennekõike selgeks saada. Siin on hea meel tõdeda, et SQL 2012 ja 2014 põhikursused (päringud, administreerimine ja andmebaasi programmeerimine) on üldjoontes jäänud ikka samasuguseks ja nii on SQL 2014 kursusel käidust ja õpitust kasu nii viimase kui ka varasemate versioonide ja põlvkondade ning eriti ehk eelseisva ülemineku tarbeks. See on ka põhjus, miks ei ole mõtet hoida kavas paralleelselt ka varasemate versioonide kursuseid – uuem kõlbab edukalt vanemaks, vanem uuemaks aga mitte.

Oled igati oodatud oma teadmisi täiendama alljärgnevatele SQL koolitustele: