Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

IT Koolitus on oma koolituste riiulit täiendanud mitmete uute teemadega. Alljärgnevalt väike ülevaade värskest koolituste valikust, millega tasub kindlasti end kurssi viia. Siit leiab oma nii IT-spetsialist, IT- kui ka projektijuht ja ka kontoritarkvara kasutaja ning turundusspetsialist.

Agiilne tarkvaraarendus
Juba 90-ndate lõpus pöörati kogu maailmas tähelepanu uutele tarkvaraarenduse metoodikatele. Neis kombineeriti vanu ideid uutega, sealhulgas ühisosaks oli tihe suhtlemine just arendusmeeskonna ja tellija vahel. Selliseid metoodikaid hakati nimetama agiilseteks tarkvaraarenduse metoodikateks. Agiilse tarkvaraarenduse omadustest on kliendi jaoks kõige tähtsam just see, et arendaja annaks esimese osa töötavast tarkvarast üle võimalikult kiirelt ning sellega saaks soovi korral juba ka turule tulla. 

Sellest kõigest ning antud metoodika väärtuste, printsiipide ja praktikate tutvustamisest saate osa 2-päevasel koolitusel "Agiilne tarkvaraarendus". Koolitajaks on SEB tehnoloogiadirektor Paul Leis.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-449-Agiilne-tarkvaraarendus/19-05-2015 

CIH – Certified Incident Handler
Koostöös meie hea partneri EC-Council-ga toimub esimest korda aprilli keskpaigas koolitus "CIH - Certified Incident Handler". Küberturvalisuse valdkonda kuuluva 2-päevase koolituse edukal lõpetamisel on osalejatel omandatud teadmised ja oskused, kuidas: jälgida infoturbe olukorda, kasutades selleks laekunud raporteid ja kogudes infot infoturbeintsidentide kohta; aidata ära hoida turvaintsidente ja vähendada turvariske, seda eelkõige turvateadlikkuse tõstmise ja teavitamise abil; nõustada teisi infoturbeintsidentide asjus.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-436-CIH-Certified-Incident-Handler/14-04-2015 

Milleks Scrum?
Scrumist on saanud üks edukaim agiilse tarkvara arendamise metoodika organisatsioonidele, arendajatele ja juhtidele. Scrumi populaarsuse kasvu võiks seletada selle metoodika suutlikust tõsta ning võimendada investeeringult teenitavat tulu. Lisaväärtusena võiks välja tuua selle võimet ühendada juhtkond ja arendajad ärieesmärkide saavutamiseks. Scrumi metoodikat on lihtne mõista ning rakendada: seda tõestab selle lai rakendusulatus üle kogu maailma.

„Scrumi raamistik aitab meeskondadel saada ülitõhusaks. See suunab arendajaid tootma suuri tarkvara osi ja tehes seda murdosa jooksul ajast, mis kulub tavaarenduspraktikas,“ ütles Jim Cundiff, Scrum Alliance’i tegevjuht. „Samuti teeb Scrum defektid meeskonnale koheselt nähtavaks,“ lisab Cundiff, „Lihtsalt öeldes: Scrum parendab tõhusust ja aitab organisatsioonil ülesannetega toime tulla.“

Scrumi raamistikus on kolm olulist rolli: Product Owner (isik, kes tagab projekti ärilise väärtuse), Scrum Master (isik, kes tagab, et meeskonna tegevus sujuks) ja Team (iseorganiseeruv meeskond). Kus oled Sina?

IT Koolituse valikus on Scrumi teemadel kaks koolitust:

Kasutusmugavuse testimine ehk Usability Testing
Kasutatavuse testid hindavad süsteemi/teenuse/toote kasutusmugavust kasutaja vaatenurgast: kasutatavuse testi eesmärk on avastada vigu ja kohti, mida võiks paremaks teha. Kindlasti ei saa kasutusmugavuse testimiseks pidada seda, kui kliendile näidatakse tulevase toote prototüüpi/pilti vms ja küsitakse sellest arusaamist. Testimiseks tuleb täita konkreetseid ülesandeid ning sel teel selguvad halvasti mõistetavad kohad.

IT Koolituse kursuste valikus on selleteemaline värske koolitus, mille käigus omandatakse teadmised ja oskused just kasutusmugavuse testimise planeerimisest, läbi viimisest ja tulemuste esitlemisest.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-435-Kasutusmugavuse-testimine-ehk-Usability-testing/15-05-2015 

Hands-on Hacking Essentials (HOHE) v4
IT Koolitusel on hea meel kutsuda teid meie koostööpartneri Clarified Security korraldatavale 2-päevasele koolitusele „Hands-on Hacking Essentials (HOHE) v4“. Tegemist on praktilise koolitusega, kus antakse terviklik pilt tänapäeva küberkurjategijate võtetest: kui lihtne on tegelikult sinu arvuti ja seeläbi kogu ettevõtte või asutuse arvutivõrk üle võtta.

Koolitajaks on Heliand Dema, kes on Clarified Security meeskonnas praktiliste turvakoolituste koolitaja ning -arendajana aastast 2012 ning sama aasta kevadel lõpetanud ka TTÜ Küberkaitse magistriprogrammi.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-443-Hands-on-Hacking-Essentials-HOHE-v4/25-05-2015 

BCS Foundation in Business Analysis
Uuringute põhjal tegeletakse Eestis suures osas ja aktiivsemalt just andmete kuvamise ja info jagamisega. Andmete detailne analüüs, mustrite leidmine, prognoosimine ja nende abil kulude vähendamine on veel lapsekingades.

IT Koolituse portfoolios on just Sulle mõeldud koolitus, kui Sa oled ärianalüütika valdkonnas töötav spetsialist, kes soovib omandada teadmisi ja oskusi, et toetada organisatsiooni äri- ja IT eesmärkide ühtlustamist ning sidumist.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-423-BCS-Foundation-in-Business-Analysis/08-09-2015 

Infomaterjali kujundamine tasuta veebitööriistadega
Oled Sa olnud aeg-ajalt valiku ees: oleks tarvis midagi kiirelt ning lihtsalt kujundada, kuid tasulist graafikatöötlusprogrammi pole võimalik soetada? Meil on just Sulle suurepärane koolitus, mis need mured lahendab. Koolitus "Infomaterjali kujundamine tasuta veebitööriistadega" on suunatud igapäevaselt arvutit oma töös kasutavatele inimestele, et näidata võimalusi pakutavatest tasuta veebikeskkondadest.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-439-Infomaterjali-kujundamine-tasuta-veebitooriistadega/27-04-2015 

Kuidas paremini blogida?
Sisu on oluline, leitavus on põhiline! Blogid on lihtsaks vahendiks oma mõtete (ja ka piltide) jagamiseks maailmaga. Enamasti on võimalik blogisid luua kiiresti ning ilma suuremate teadmisteta HTML koodist ning kodulehe ülesehitusest. 1-päevane koolitus "Kuidas paremini blogida" aitab: saada parema positsiooni otsingumootorites; luua usaldusväärsust valdkonnas, kus soovid õnnestuda; luua sinust/ettevõttest professionaalset kuvandit; alustada oma kodulehega (tasuta).

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-440-Kuidas-paremini-blogida/13-05-2015 

Interneti reklaami vanad olijad ja uued tulijad
Oled turundaja, müügijuht, firmajuht või omanik? Sind huvitab müükide suurendamine ja ettevõtte brändikuvandi parandamine? Tead, mis on Google Adwords? Oled kuulnud Facebooki reklaamidest, võibolla isegi proovinud? See koolitus on Sinule!

Tänapäeval ei piisa digiturunduses ainult sellest, et oled midagi kuulnud Google AdWordsist ja ehk korragi katsetanud (aga see tundus rohkem raha raiskamisena). Võib-olla oled proovinud Facebooki reklaami teha, aga ei saanud päris hästi aru selle kasust. Digireklaami maastik muutub väga kiirelt uute võimalustega ning kasvav konkurents teeb imelihtsaks investeeritud raha kaotamise.

Kuidas aga panna iga reklaami investeeritud euro tooma tagasi vähemalt kaks eurot? See vajab juba natuke rohkem teadmisi ja oskuseid. Oleme kokku pannud uudse koolituse kava, mis käsitleb kõige olulisemaid interneti makstud reklaami (Paid Media) võimalusi Eesti ettevõtetele. Koolitaja Armin Tülli 7-aastane valdkonna kogemus on nüüd kõigile kättesaadav.

Vaata täpsemalt koolituse sisututvustust:
http://www.koolitus.ee/ITK-438-Interneti-reklaami-vanad-olijad-ja-uued-tulijad/30-04-2015 

ECDL eksamite uuendatud baasmoodulid
Oleme kokku pannud 4 uut koolitust neile, kes soovivad teha uuenenud ECDL baasmoodulite eksameid. Koolitustel keskendume teemadele, mis on vajalikud vastavate ECDL eksamite edukaks läbimiseks. Iga koolituse lõpus saab kohe sooritada ka vastava mooduli eksami. Baasmoodulite eksamid hõlmavad järgmisi teemasid: arvuti põhitõed, tekstitöötlus, tabelitöötlus ning interneti põhitõed.

Lisaks pakume koolitusele garantiid: kui oled sooritanud ebaõnnestunult ECDL eksami, saad teise katse tasuta.

Vaata täpsemalt ECDL moodulite eksami ettevalmistuskoolituste sisu ning toimumisaegu: