Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Keset kuuma suve avalikustas Microsoft SkillPipe õppematerjalide keskkonna uuenduse, millel on õppijate jaoks olulised eelised. SkillPipe on juba tuttav neile õppijatele, kes on viimase aasta jooksul käinud meie Microsofti ametlikel koolitustel. Õppematerjalide keskkond võimaldab veebipõhist ligipääsu Microsofti õppematerjalide (MOC). Uuendusena on nüüd võimalus juurdepääsuks kõikidele omandatud õppematerjalide versioonidele. Ehk siis kui omandatud (osaletud koolitusel või ostetud) õppematerjal uueneb ja versioon (a, b, c jne) muutub, siis õppijale uuendatakse ka kohe SkillPipe keskkonnas digitaalne õppematerjal. Tavapärases praktikas uuenevad õppematerjalid, kui tehnoloogias on uuendused, mis on oluline informeerida või kui õppematerjalides on leitud vigu.

Õppijatele tähendab see seda, et juhul, kui tehnoloogias on uuendused, mis kajastuvad ka õppematerjalis, siis saavad õppijad tasuta uuendatud õppematerjali.

Kunagi varem pole olnud Microsofti ametlikel õppematerjalidel sellist kõikide-versioonide-kättesaadavuse võimalust, seega usume, et see parandab oluliselt teadmiste kättesaadavust ning mõjutab digitaalsete materjalide atraktiivsust. Kui paber-õpik aegub väga kiiresti, siis digitaalne õppematerjal on alati uuendatud. Lisaks muidugi veel muud digitaalse õppematerjali eelised: veebipõhine ligipääs, otsingu funktsioon, koolitaja märkmete jagamine jne.