Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Täiskasvanud õppija nädala (TÕN) eesmärgiks on märgata ja tähtsustada täiskasvanute õppimist. Septembris räägime me õppimisest ja haridusest üldiselt, kindlasti on siis fookuses lapsed, eelkõige esimesse klassi astujad. Kuid juba traditsiooniliselt on igal aastal oktoobris just märgatud täiskasvanud õppijaid, rõhutades nende õppimise tähtsust ühiskonna arengus. Seda tegevust kureerib ETKA Andras ja HTM, kuid iga organisatsioon ja ettevõte on teinud omad korraldused, et sel nädalal töötajaid kaasata õppimisega seotud üritustesse.

Uuringute järgi on Eestis probleemiks täiskasvanute suhteliselt madal haridustase ja erialase hariduse puudumine, mis takistab ligi kolmandikul 24–65-aastastel inimestel konkureerimist tööjõuturul. Meie huvi on, et Eesti elanikel läheb hästi, selle eelduseks on Eesti majanduse kasv ja omakorda sellele aitab kaasa kvalifitseeritud tööjõud.

Täiskasvanute koolitusasutusena on meil iga nädal kui täiskasvanud õppija nädal ning igal päeval märkame täiskasvanute õppimist ja igal koolitustunnil toetame nende professionaalset arengut, kuid tahame sel nädalal ka enda jaoks suurema fookuse alla võtta täiskasvanute õppimise ja selle olulisust ühiskonnas.

Kuid siiski, miks just IT Koolitus valida partneriks oma kvalifikatsiooni parandamiseks? Sest IT spetsialiste hinnatakse alati väga kõrgelt. Tänapäevane ettevõte vajab kaasaegseid IT lahendusi, et püsida konkurentsis. Innovaatilised lähenemised ja automatiseeritud protsessid kindlustavad Eesti ettevõtete läbimurde ka rahvusvahelisel turul. Kõige selle eelduseks on kvalifitseeritud ja nutikad töötajad ning väärtuse loojad. Traditsiooniline lähenemine IT valdkonnale on murtud ning IT on juba ammu muutunud valdkonnaüleseks ehk siis infotehnoloogilisi oskusi eeldatakse paljudel ametikohtadel. IT Koolitus pakub laias valikus infotehnoloogia kasutamise koolitusi, meie õppijad on ise IT kasutajad aga ka erinevate IT lahenduste loojad, arendajad jne. Ka ärijuhtidele pakume laias valikus koolitusi, mis aitavad neil parimaid otsuseid teha, et koos infotehnoloogiaga oma äri edukamaks teha.

Kõikidele, kes registreerivad oma koolitussoovi täiskasvanud õppijate nädalal (10.-17.10.2014), pakume soodsamat koolitushinda. Allahindlus on 15% ja kehtib uutele registreerimistele.

Täiskasvanud õppija nädala video: https://www.youtube.com/watch?v=-WfSQDXoufU#t=14