Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Usina õppijana oled kindlasti kogenud seda tunnet, et hirmsasti tahaks õppida, Sul on ka tööalane vajadus õppida, kuid kahjuks ei ole nii palju rahalisi võimalusi, et kõikidel soovitud koolitusel osaleda. Meil on sellele probleemile lahendus! 

Õpi programmeerimist e-õppes piiramatus koguses fikseeritud hinnaga!

IT Koolitus pakub Sulle võimalust omandada teadmised ja praktilised oskused programmeerimisest terve suve vältel. Õpi igal ajal ja igal pool - piiranguks on ainult Sinu tahe aga seda Sul on ju kuhjaga!

Pakume Sulle fikseeritud hinnaga e-õppe koolituskaarti, mille lunastamine võimaldab ligipääsu järgnevatele IT Koolituse programmeerimise e-koolitustele:

E-õppe koolituskaardi maksumus on 190€+KM, selle hinna eest saad läbida nii palju programmeerimisalaseid e-koolitusi, kui jaksad õppida. 

Tingimused:

  • e-õppe koolituskaart on nimeline ja ühele isikule kasutamiseks;
  • ühel e-koolitusel saab osaleda üks kord
  • e-õppe koolituskaardi saad osta kuni 30. juunini 2014, registreerida e-koolitustele saad kuni 31. augustini 2014;
  • e-õppe koolituskaardi ostmisel anna teada, millistel koolitustel ja millises järjekorras soovid osaleda;
  • järgmise programmeerimiskoolituse ligipääsu eelduseks on eelmise täielik läbimine (programmeerimisülesannete lahendamine).

Osalemine e-koolitustel annab Sulle võimaluse praktiliselt läbi proovida populaarsed programmeerimiskeeled, omandada teadmised ja teha praktilised ülesanded. E-õpe võimaldab Sul seda kõike teha Sinu poolt valitud ajal, tempos ja kohas.

Kuidas e-õppe koolituskaarti saada?

Registreeri ennast valitud e-koolitusele ja anna registreerimise käigus teada, et soovid lunastada koolituskaarti. Selleks sisesta registreerimisvormis oma soov Kommentaarid ja küsimused lahtrisse. Või võta meiega ühendust ja anna oma soovist teada.

Vastame heal meelel Sinu küsimustele!

tel: 618 1727

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.