Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Uus pakkumine suveks! Selleks, et sügiseks valmis olla uuteks tööalasteks väljakutseteks, omanda teadmisi ja oskusi suvel!

oppija_murul

Pakume just Sulle võimalust osaleda 2in1 e-koolitustel. Tule koos sõbra, kolleegiga või läbi ise kaks e-koolitust, kuid maksad ainult 1 eest.

Maksad kahe e-koolituse eest vaid 50€+KM! 

Sellist pakkumist pole Maarjamaal veel enne nähtud - saad omandada teadmised ja oskused populaarsetest Office 2013 kontoritarkvara rakendustest (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) kodust, koduaiast või rannast lahkumata! 

Võta oma mobiilne internet või nutiseade kaasa kuhu iganes ja …. õpi! Loe, vaata ja kuula õppevideoid, tee harjutused ning testi oma teadmisi ja seda kõike sel ajal, kui Sina soovid ja sellises tempos, mis Sulle sobib. 

Pakkumine kehtib Office 2013 koolitustele: 

Miks just e-koolitus? 

E-koolitus annab Sulle suvel paindliku õppimisvõimaluse, mistõttu ei pea Sa ümber planeerima ja muutma oma puhkuseplaane või muid tegemisi. Ühe e-koolituse kestvus on 4 nädalat, kuid maht on 26 akadeemilist tundi, mis tähendab, et kui jaotad tunnid igale nädalale, kulub Sul õppimise peale 6,5 tundi nädalas. Selle aja võid jaotada samuti päevade vahel või tegeled õppimisega ühel päeval nädalas. E-õppes ongi see hea, et saad täpselt sellises tempos õppida nagu Sulle meeldib, vajadusel läbitud materjali juurde tagasi tulla ja korrata. 

Ok... e-õpe. Kuid kas siis peab täitsa üksi õppima? 

Kindlasti mitte! E-koolitused on juhendatud, mis tähendab, et juhendaja on Sinu jaoks alati saadaval. Kui tekib probleeme või küsimusi, saad kiiresti vastuse ja edasi minna õppimisega. Juhendaja annab ka näpunäiteid, kuidas veelgi tõhusamalt õpitavat rakendust kasutada. 

Mida teha, et osaleda? 

Registreeri ennast hiljemalt 31.07.2014 väljavalitud e-koolitustele ja anna teada, millises järjekorras soovid e-koolitused läbida. Juhul, kui tahate tulla e-koolitusele kahekesi, siis anna ka sellest teada.

Vastame heal meelel Sinu küsimustele!

Teeme sinust tegija! Ka suvel. 

 

Täpsem informatsioon:

tel: 618 1727

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.