Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Microsofti ametlike koolituste harjutused 24/7 ligipääsuga!
Tahad Microsofti ametlikel kursustel õpitut korrata ja läbi proovida kohe pärast koolituspäeva lõppu? Soovid kinnistada teadmisi läbi harjutamise ka kahe nädala jooksul pärast koolitust?
Kui jah, siis pakume Sulle 21-päevast ligipääsu Microsoft Labs Online (MLO) harjutuskeskkonnale.

Mis on MLO?
MLO harjutuskeskkond on virtuaalmasinate keskkond, mis on ette valmistatud, et saaksid teha praktilisi harjutusi koolitusel läbitud teemade kohta. Virtuaalmasinatele ligipääsuks vajalik internetiühendus.

Mida võimaldab MLO?
MLO võimaldab harjutuste tegemist pilves paiknevatel virtuaalmasinatel 24/7. Õppijana saad paindliku juurdepääsu Microsofti ametlike kursuste harjutuste keskkonnale, et korrata ja kinnistada klassikoolitusel õpitut. MLO harjutuskeskkond on sarnane klassikoolituse omaga. Sul on võimalik teha koolitusel läbitud teemade kohta praktilisi töid pärast koolituspäeva või kahe nädala jooksul pärast koolituse lõppu.

Millal ja kus saan teha MLO kaudu harjutusi?
MLO võimaldab harjutustele ligipääsu igal ajal ja igal pool, klassis ja väljaspool klassiruumi. Ligipääs MLO harjutustele avatakse just siis, kui sulle sobib. Sul on võimalus MLO harjutustele ligi pääseda 21 päeva vältel alates keskkonna avamisest.

Kuidas saada MLO harjutustele ligipääs?
Kui Sa registreerid ennast mõnele Microsofti ametlikule kursusele või oled juba varasemalt mõnel osalenud, anna teada oma soovist ka MLO harjutustele ligipääsuks. Pärast kursuse läbimist on võimalik registreeruda kuni 6 kuud pärast koolituse algust. MLO harjutuste keskkonna kasutamise hind varieerub sõltuvalt kursusest. MLO harjutuste avamisel saadetakse sulle veebilink ja juhend ligipääsuks.

Nõuded arvutile:

  • Windows XP SP3 või hilisem (Windows RT ei ole toetatud)
  • .NET Framework 3.5 või hilisem
  • 32-bit Microsoft Internet Explorer 7.0 või hilisem
  • 15 kbps ühendus inimese kohta
  • Ideaalne ekraani resolutsioon 1280 x 1024 või enam
  • ActiveX control peab olema installeeritud
  • TCP Port 80 ja 443 avatud

Lisainformatsiooni saamiseks või MLO tellimiseks võta ühendust meie kliendihalduritega:
Tel: +372 618 1727
kursus[at]koolitus.ee