Võta ühendust:
+372 618 1720
info@koolitus.ee

CEH - Sertifitseeritud eetiline häkker

Üha enam toimuvad nii Eestis kui mujal maailmas küberrünnakud, mille tulemusel saavad kahju organisatsioonide olulised IT-süsteemid või lekivad salastatud andmed. Viimasel ajal pööratakse tähelepanu küberturvalisusele nii riigiasutustes kui ka eraettevõtetes. Kõige parem on õppida mõtlema ja tegutsema nagu häkker, et kaitsta oma IT süsteeme ning anda vastulöök häkkeritele!
IT Koolitus koostöös partneriga EC-COUNCIL korraldas 12.05.2014 Eestis esimese sertifitseeritud eetilise häkkeri koolituse, mis sai stardisammuks pikemaajalisele küberturvalisuse koolitusprogrammile. Otselink koolitusele: CEH v8 Certified Ethical Hacking

CEH v8 Certified Ethical Hacking

CEH v8 koolituse eesmärgiks on anda IT-spetsialistidele teadmised ja oskused, et nad suudaksid tõhusalt testida organisatsiooni turbesüsteemi ja sooritada edukalt sertifitseerimiseksam. Koolitusel õpetatakse eetilist häkkimist ja infosüsteemide turvalisuse auditeerimist. Koolitusel keskendutakse viimase aja turvaohtudele, ründevektoritele, ajakohaste häkkimistehnoloogiate, -meetodite, -vahendite ja -võtete ning turbemeetmete praktilisele käsitlusele.
Et võita häkkerit, siis peab mõtlema nagu häkker!

Kellele?
Koolitus on suunatud IT-spetsialistidele, kes soovivad saada sertifitseeritud eetiliseks häkkeriks. Koolitus sobib IT-turvajuhtidele, audiitoritele, turvaspetsialistidele, veebiadministraatoritele, arendajatele, programmeerijatele ning kõikidele, kes vastutavad süsteemide ja võrkude turvalisuse eest. Koolitus eeldab vähemalt 2-aastast kogemust IT alal, häid praktilisi teadmis TCP/IP-st, Windows Serverist (NT, 2000, 2003, 2008) ning algteadmisi Linuxi ja Unixi kohta.

Üle maailma on tuhanded eetilised häkkerid rahul, et osalesid koolitusel ja sooritasid eksami. Loe CEH spetsialistide kogemusi siit.

Miks sertifitseeritud eetiline häkker?
Rahvusvaheliselt tunnustatud eetilise häkkeri sertifikaadiga on võimalik tööle asuda eraettevõtetes või valitsusasutustes. Üha rohkem on neid organisatsioone, kes võtavad oma infosüsteemide kaitsmist väga tõsiselt, eriti arvestades viimasel ajal toimunud ründeid. Otsitakse paremaid võimalusi oma andmete ja infosüsteemide kaitsmiseks.

Kõige uuem on CEH v8!
CEH koolituse uue versiooni (v8) loomise arendusmeeskond tugines sel alal tegutsevate sptesialistide praktilistele kogemustele. Koolituses käsitletakse uusimaid ja levinumaid operatsioonisüsteeme. Sajad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted on andnud oma panuse CEH v8 koolituse sisu loomisesse. Uues versioonis tutvustatakse kõige uuemaid tööriistu ja kriminaalse häkkerite kogukonna teadaolevaid saavutusi.
CEH v8 koolitusel keskendutakse nutiseadmete (Android OS 4.1, iOS 6, BlackBerry 7 OS, Windows Phone 8) ja äppide (HTML5) kaitsmisele kõige sagedasemate rünnakute eest.

Innovaatiline häkkimiskeskkond 24/7
Õppimisel kasutatakse tehnilist virtuaalkeskkonda, mis võimaldab praktiseerida reaalajas erinevaid ründetehnikaid. Keskkond on koolituse ajal kasutatav õppijale 24/7. Simuleeritud keskkonda kasutatakse praktiliste rünnakute ja kaitsmise tehnikate proovimiseks erinevate meetodite ning vahenditega.

Mis kavas?
Koolituses on rohkelt praktilisi töid, mille käigus saab õppija koheselt proovida omandatud teadmisi. Koolitus sisaldab teemasid perimeetri kaitse toimimisest, võrkude skaneerimisest, sissetungide tuvastamisest, süsteemide turvameetmetest, turvapoliitikatest, süsteemide manipuleerimisest, hajutatud teenusetõkestamise rünnetest ja viiruste loomisest.

Koolituse sisukord:

 1. Sissejuhatus eetilisse häkkimisse
 2. Footprinting ja luure
 3. Võrkude skänneerimine
 4. Enumeration
 5. Süsteemide häkkimine
 6. Troojalased ja tagauksed
 7. Viirused ja ussid
 8. Sniffing
 9. Social Engineering
 10. Denial of Service
 11. Seansiärandamine
 12. Veebiserverite häkkimine
 13. Veebiaplikatsioonide häkkimine
 14. SQL Injection
 15. Wi-Fi võrkude häkkimine
 16. Mobiiliplatvormide häkkimine
 17. IDS, tulemüüride ja Honeypots vältimine
 18. Puhvri ületäituvus
 19. Krüptograafia
 20. Penetration Testing

Kursuse edukal läbimisel õppijad:

 • mõistavad, kes on ja mida teeb eetiline häkker;
 • teavad enimkasutatavaid rünnakute meetodeid;
 • oskavad hinnata organisatsiooni IT turvalisust;
 • on saanud piisava ettevalmistuse, et sooritada edukalt CEH v8 sertifitseerimise eksami 312-50 (Prometric). Tutvu eksami sisuga siin.

Õppimise komplekt sisaldab:

 • sertifitseeritud eetilise häkkeri õppematerjali;
 • DVD-plaate, mis sisaldavad 20 GB kõige uuemaid häkkimis- ja turbevahendeid ning üle 1000 minuti häkkimisvõtteid demonstreerivaid videoid;
 • kirjeldavat ja analüütilist praktikajuhendit; 
 • teste enese teadmiste kontrollimiseks.

Registreeri end koolitusele ja loe infot: CEH v8 Certified Ethical Hacking

Koolitaja: Mane Piperevski