Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Microsoft pakub organisatsoonidele, kes on tellinud tarkvarakindlustuse (SA), tasuta koolituspäevi ehk koolitusvautšereid. Tasuta koolituspäevade eesmärgiks on võimaldada Microsofti tarkvara tark kasutamine. Järgnevalt mõned korduma kippuvad küsimused, mis koolitusvautšerite kasutamisel võivad ette tulla.

Kes võivad kasutada Microsofti ametlike koolituste tasuta koolituspäevi (Software Assurance Training Vouchers SATV)?
Kõik töötajad organisatsioonist, kus kasutatakse Microsofti tarkvarakindlustust, saavad oma oskusi ja teadmisi täiendada kasutades SATV. Erinevus erinevate tarkvarakindlustustega on selles, et mitut tasuta koolituspäeva saab kasutada. Teil on võimalik teada saada täpne koolituspäevade arv lähtuvalt tarkvarakindlustuse litsentsi tüübist kasutades veebipõhist Microsoft License Advisor tööriista.
Kui juba kasutate tarkvarakindlustust, saate kontrollida kindlustusega kaasa tulevaid soodustusi (sh tasuta koolituspäevi) Microsoft Volume Licensing Services Center (VLSC) keskkonnast.

Milliste koolituste juures saab tasuta koolituspäevi kasutada?
Tasuta koolituspäevade vautšereid saate kasutada koolitustel, mida viivad läbi Microsofti ametlikud koolitajad Microsofti ametlike koolituspartnerite juures. Vaadake meie koolituskalendrit ja küsige vajadusel nõu!

Kui kaua saate kasutada tasuta koolituspäevi?
Tasuta koolituspäevi ei saa enam kasutada, kui teie tarkvarakindlustuse leping on aegunud. Kui olete oma tasuta koolituspäevade vautšerid registreerinud enne tarkvarakindlustuse lõppemist, saate neid kasutada veel 180 päeva jooksul.

Kust saada rohkem infot?
Lisainformatsiooni leiate siit Volume Licensing või küsige See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Vaadake videoõpetust, kuidas registreerida ja kasutada tasuta koolituspäevade vautšereid.