Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

BlackBelt ehk must vöö on Eestis ainus koolituste sari Windows OS turbe teemadel, mida veab maailma tippspetsialist Sami Laiho.

 

IT Koolituse koostööpartner Sami Laiho on maailmatasemel Windows OS ja turbe tipptegija, kellel on mitmeid auhindu Windowsi turvalisuse ettekannete eest. 2017 aastal valiti ta maailma suurimal Microsofti üritusel parimaks väliskõnelejaks. Sami on töötanud ja koolitanud Windows OS-i arendamist, tõrkeotsingut ning turvalisust alates 1996 aastast.

 

2019 aastal valiti Sami TiVi ajakirja poolt TOP 100 mõjuisikuks IT valdkonnas Soomes. Lisaks on ta Soomes 11. kohal kõige enim jälgitum isik oma valdkonnas.

Ignite (maailma suurim Windowsi konverents) valis 2018 aastal Sami ettekanded „Behind the Scenes: How to build a conference winning session” ja „Sami Laiho: 45 Life Hacks of Windows OS in 45 minutes” esimesele ja teisele kohtale 1708 ettekandest. See on esimene kord ajaloos, kui konverentsi ajaloos seda keegi suutnud on. 

 

Sami BlackBelt koolituste sarja kolmas koolitus "Advanced Troubleshooting the Windows OSon mõeldud eelkõige jätkukoolitusena koolitusele - Troubleshoot the Windows OS.  

Selleks, et saada parimaks troubleshooter-iks, tuleks käia mõlemad koolitusel. Esimene koolitus on pigem tööriistade-põhine koolitus ja teine sisupõhine edasijõudnute BlackBelt.

 

Kui Sa oled kunagi mõelnud, mida Task Manager päriselt tähendab - nagu Paged Pool, Working Set, Free memory jne? Või oled mõelnud kuidas Windorsi Pagefile-i sätted toimivad ja kas neid peaks muutma? Või hoopis oled mõelnud, kuidas failid jõuavad vahemälusse (cache) või kuidas viirused omavahel suhtlevad?

Kas tead mis päriselt tähendavad Exploreris Mutexes või Semaphores Process?

 

Kui Sa neile vastuseid koheselt ei tea, siis tule Sami Laiho koolitustele ning saad vastuse nii neile küsimustele kui ka palju muud!

11.05 - 14.05.20 toimub koolitus BlackBelt - Securing Windows 10 and Server 2016/2019  Tutvu koolitusega SIIN 

31.08 - 03.09.20 toimub koolitus BlackBelt - Troubleshooting the Windows OS   Tutvu koolitusega SIIN

26.10 - 29.10.20 toimub sellest järgmise taseme koolitus BlackBelt Advanced Troubleshooting the Windows OS   Tutvu koolitusega SIIN 

 

Kasuta võimalust ja vii enda oskused Windows OS turbe teemadel uuele tasemele!