Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

 

Edetabeli aluseks on võetud IT Koolituse koolitusel osalejate arv.

IT Koolituse TOP5 koolitused aastal 2017:

1. MS Office’i koolitused, seminarid ja konsultatsioonid erineval tasemel: Excel, Outlook, PowerPoint, Word, Office 365, Groups, OneNote jt

2. ITIL Foundation

3. PostgreSQL andmebaaside arendamine ja administreerimine

4. Scrum Certified koolitused

5. Windows 10 – erinevad tehnilised koolitused (administreerimine, turvalisus jne)

 

IT Koolituse TOP5 e-õpped aastal 2017:

1. SQL ja relatsiooniline andmebaas

2. Programmeerimine Java keelega

3. Programmeerimine Python keelega

4. Projektijuhtimise e-koolitus

5. Programmeerimine C#C++ keelega

 

Kommenteerib IT Koolituse juht Martin Palm:

"Meil ongi nii, et kasutajakoolitustel käib alati rohkem inimesi, sest spetsialistide ja juhtide koolitusteemad on juba oluliselt spetsiifilisemad ning nende sihtgrupp on Eestis märgatavalt väiksem kui nt kontoritarkvara kasutajate oma. Exceli koolitustel soovitakse küll enim just edasijõudnute taset, aga reaalsuses vajatakse jätkuvalt abi ka nn baastaseme teadmiste ja oskustega.

ITIL Foundation koolitus on mõeldud kõigi taseme IT juhtidele ja ka spetsialistidele-praktikutele, kes töötavad IT valdkonnas ja on seotud IT strateegia koostamise, teenuste kavandamise ja juurutamise või IT teenuste ja selle toe osutamisega. Kolmepäevase koolituse käigus antakse ülevaade ITIList kui parimast praktikast ning tutvutakse olulisemate põhimõtete, mõistete, protsesside ja funktsioonidega, mis võimaldavad korraldada edukat IT teenuste osutamist.

PostgreSQL andmebaaside koolituste populaarsusele aitas lisaks teema aktuaalsusele kindlasti kaasa uue suurepärase koolitaja leidmine aasta alguses. Näiteks on Kaarel Moppel töötanud Saksamaa läbi aegade ühes edukaimas startup-is Zalando ning ühes Euroopa vanimas PostgreSQL-le spetsialiseerunud konsultatsioonifirmas Cybertec.

Scrumi koolituste hulgast eelistati meie juures aga enim Scrum Masteri ja Product Owneri koolitusi. Tegemist on ülimalt professionaalsete ja läbimõeldud ülesehitusega koolitustega, mis annavad kõrgetasemelise ülevaate Scrumi raamistiku abil töötamisest. Tore on näha, et Scrum on levinud ka teistesse valdkondadesse peale tarkvaraarenduse ning koolitustel osaleb väga mitmekülgse taustaga inimesi eri ametikohtadelt.

Windows 10 tehniliste koolituste hulgas pakume spetsialistile kasulikku oskusteavet paigaldamise, seadistamise, haldamise, turvamise jne osas eelkõige läbi Microsofti ametlike kursuste. Lisaks on meil turul täiesti unikaalne „BlackBelt“ koolituste sari maailmatasemel tipptegija Sami Laihoga.

E-õpete TOPis domineerivad küll jõudsalt erinevate programmeerimiskeelte e-koolitused, aga esikoha napsas endale hoopiski SQL ning TOPi mahtus ka eestikeelne projektijuhtimise koolitus."