Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

IT Koolitus jagab traditsiooni kohaselt igal aastal välja kaks olulist tiitlit: aasta koolitaja ja aasta kolleeg.

Sellel aastal juhtus esimest korda IT Koolituse ajaloos nii, et andsime aasta koolitaja tiitli korraga kahele koolitajale, kelle tagasisidehinnang klientidelt oli identse skooriga: 6,87 (7p skaalal). 

Aasta koolitaja 2017 tiitli võitjad on JAAN VAABEL ja MEELIS NIGOLS

   

Jaan alustas koolitajana IT Koolituses 2003. aastal. Tema peamisteks koolitusvaldkondadeks on Microsoft Office põhiprogrammid (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access ja OneNote), aga samuti vabavaralised kontoritarkvara lahendused (OpenOfficeLibreOffice) ning peamiste operatsioonisüsteemide (WindowsLinuxMac) kasutajakursused. Lisaks viib Jaan läbi klienditeenindusalaseid koolitusi ning jagab meelsasti kogemust, kuidas hästi esineda. Jaan on olnud vastutav mitmete koolitusprogrammide läbiviimise, koolitusmaterjalide ning õppejuhendite koostamise eest.

Mõned kommentaarid ka Jaani koolitustel osalejatelt:

  • „Super koolitaja! Tegi õppimise lihtsaks ja lõbusaks. Selliseid võiks rohkem olla.“
  • „Väga toetav ja abivalmis koolitaja.“
  • „Avatud, lahke ja muheda suhtumisega, mõnusa huumorisoonega.“

Meelis koolitab IT Koolituses juba aastast 1997. Ta on keskendunud peamiselt Microsofti toodetele ning omab süsteemiinsenerina praktilisi kogemusi serverite ja tööjaamade hoolduses.

Kommentaare Meelise koolitustel osalejatelt:

  • „parim koolitaja!“
  • „kindlasti soovitaksin“
  • „koolitus hästi ettekantud ning arusaadav“
  • „professionaalne“
  • „Aitäh värskendava koolituse eest! Meelis on Windowsi keskkonnas nagu Jamie Oliver köögis – nauditav vaadata, kõik on tehtav ja toimib. Kui lõpuks järgi proovid, saab ka toimima (mingi aja pärast…) ;-)“ 

Uue tiitlina otsustasime valida ka parima külaliskoolitaja, kelleks 2017. a sai klientide tagasiside alusel ANDRES JALAK

Andres teeb IT Koolitusega koostööd juba aastast 2010. Tema peamised koolitusteemad on Adobe tooted (InDesign, Illustrator, Premiere Pro), WordPress, kujundamine tasuta veebitööriistadega jt.

Andrese koolitustel osalejad on kirjutanud, et tegemist on väga professionaalse ja meeldiva koolitajaga, kes on alati valmis aitama ning vajadusel ka uuesti üle selgitama.

NB! Jaani peagi toimuvad koolitused leiad siit, Meelise omad siit ja Andrese omad siit.

 

Aasta kolleeg 2017 tiitli võitja on meie büroojuht - eksamikeskuse administraator STINA SEPPER.

Stina liitus meie meeskonnaga eelmisel aastal ning kolleegid hindavad kõrgelt tema töösse suhtumist. Tänu Stinale on koolituskeskuse külalistel võimalik nautida varasemast veelgi paremat kohvi (päris piimaga!) ja nii koolituste kui ka eksamikeskuse külalised on alati väga heades kätes. Tänu Stinale on meie külalistel võimalus tihti nautida ka ühe maruvahva kuldse retriiveri seltskonda :) 

IT Koolituse poolt palju õnne ja suur tänu kõigile teile!