Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

IT Koolitus tegevjuht ja juhatuse liikme Marve Millend sõnul liitusid nad ITL-iga, kuna liikmena on kergem paremini tundma õppida Eesti IT firmade koolitusvajadusi. Tahame anda senisest suuremat panust IKT spetsialistide täiendkoolitusse. Samuti soovib IT Koolitus kaasa rääkida kogu elanikkonna IKT hariduse kasvatamise arenguplaanides ja pakkuda ideid, kuidas kasvatada Eesti ettevõtetes IT lahenduste aktiivsemat kasutamist töökohtadel.

„Microsofti koolitamise kuldpartnerina, tahame anda senisest suuremat panust IKT spetsialistide täiendkoolitusse," lisas Millend. „Aktiivse ja tugeva tulevikuvisiooniga IT ettevõtete võrgustikuga liitumine, aitab kaasa IT Koolituse eesmärkide täitmisele."

ITL juhatuse liikme Sten Tamkivi sõnul on ITL-is palju räägitud sellest, kuidas tänapäeva ühiskonnas, kõikides majandussektorites ja läbi kogu haridussüsteemi on IT-teadmised muutunud sama hädavajalikuks kui inglise keele oskus.

„Mul on hea meel, et IT Koolitus, kelle visioon firmana haakub liidu omaga nii hästi, on nüüd ka ametlikult ITL-i liige," lisas Tamkivi.