Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Jah, 4 nädalaga saab piisavad kompetentsid, et alustada tööd Front-end arendajana ning oleme loonud vastava koolitusprogrammi.

See on suurepärane võimalus siseneda kiiresti arenevasse ja hästitasustatud IT valdkonda. Väga praktilise ja tulemustele suunatud väljaõppe käigus omandad teadmised ja oskused, kuidas kaasaegsete tehnoloogiate abil luua ilusaid, dünaamilisi ja kasutajasõbralikke veebilehti, mida on mugav külastada nii tavaarvuti kui ka nutiseadme vahendusel (responsive web).

Kellele koolitus on suunatud:

Koolituse sihtgrupp on IT ja veebivaldkonna huvilised, kes tahavad tulevikus alustada tööd Front-end arendajana või õppida muul põhjusel kaasaegseid veebiarenduse tehnoloogiaid (nt ettevõtjana oma veebilahenduste loomiseks või teenuse pakkumiseks, karjääriredelil edenemiseks praeguses organisatsioonis või hobi korras). Sobib hästi ka ümberõppeks!

Koolitusprogrammi eesmärk on anda teadmised ja oskused, et saaksid alustada tööd Front-end arendajana.

Koolitusprogramm on väga praktiline ning projektipõhine – s.t. et hakkad kohe esimesest päevast ehitama oma veebilehte ning lisad sellele pidevalt uut funktsionaalsust. Seejuures kasutab koolitaja läbivalt kaasaegsele tarkvaraarendusele omaseid meetodeid ja töövõtteid. Valminud näidistööd saad hiljem kasutada ka nt tööle kandideerimisel.

Koolitusprogrammi sisu on koostatud koos IT ettevõtetega ning lähtuvalt Sinu võimalike tulevaste tööandjate soovidest. See tähendab, et loome suurepärased eeldused, et võiksid pärast koolituse läbimist alustada tööd IT valdkonnas Front-end arendajana. Nõudlus vastavate arendajate vastu on suur ja tihti oodatakse just kõige uuemate tehnoloogiate valdamist.

Mida teeb Front-end arendaja ja kui palju ta teenib?

Front-end arendaja tüüpilised tööülesanded on järgnevad:

  • Kaasaegsete veebirakenduste ja –lehtede loomine
  • Kujundaja poolt loodud disaini muutmine toimivaks veebirakenduseks
  • Olemasolevate veebilahenduste arendamine ja täiendamine
  • Suhtlemine projektimeeskonna ja huvipooltega, vajaduste selgitamine ja lahenduste pakkumine

Töökuulutuste avaliku palgainfo põhjal on tüüpiline Front-end arendaja palk Eestis 1500-2500 eurot. Võimalik, et alustades tuleb leppida väiksema palgaga, aga kui oled oma oskusi tõestanud, siis on potentsiaal teenida väga korralikku töötasu.

Tulevikus on Sul võimalik edasi areneda nt back-end, full-stack või tarkvaraarendajaks.

 

Lisainfo ja registreerimine siit