Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

IT Koolitusel on kõigile tehniliste koolituste sõpradele suurepärane uudis! Mõistame hästi, et viieks päevaks pole alati võimalik töölt koolitusklassi tulla. Seetõttu leiutasime täiesti uue koolitusformaadi „5in1“.

 

Uut revolutsioonilist koolitusformaati iseloomustab järgnev:

  • 5 päeva tarkus vaid 1 päevaga (sh lõuna- ja kohvipausid, õppematerjalid ning tasuta parkimine, nagu ikka) – läbitakse kõik koolitusmoodulid
  • Koolitajad on saanud spetsiaalse treeningu, et rääkida kiirema tempoga, lisaks kasutatakse varasemate koolituste videosalvestusi, mida koolitusklassis ühiselt 500% kiirendusega vaadatakse
  • Kuna nii intensiivne teadmiste omandamine eeldab täielikku kohalolekut, siis on päeva jooksul võimalik juua 5 korda rohkem kohvi (igal õppijal on personaalne kohvimasin kohe arvuti kõrval) ja koolitust alustatakse mindfulness joogaminutiga (minut ise on kärbitud 15 sek. peale)
  • Laboriülesanded sooritatakse korraga 5 eri arvutil (kokku 10 suurt ekraani!)
  • Meeldiv õppekeskkond – sõltumatute agentuuride uuringud näitavad, et ühe koolituspäeva jooksul ei muutu õppegrupi liikmed üksteisele häirivaks, koolitaja ei väsi ära ja inimesed suudavad end igati viisakalt ülal pidada. Tulenevalt jääb koolitusest kõigile meeldiv emotsioon, mis kinnistab õppe sisu.

5 korda rohkem väärtust kõigile!

IT Koolituse tegevjuht Martin Palm kommenteerib innustunult, et mõtleb alati sellele, kuidas luua rohkem väärtust. Tulenevalt inspireeris uue formaadi loomist soov pakkuda klientidele sama raha eest 5 korda vähem ajamahukat koolitust. „See on väga efektiivne, täielik win-win kõigile. Lisaväärtus on see, et saame nüüd koolitajatele maksta ka 5 korda vähem palka. Kahju, et me juba varem selle peale pole tulnud,“ lisab ta.

Kuidas edasi?

Arengukohana näeme asjaolu, et sertifitseerimiseksamit samal päeval veel siiski sooritada ei saa. Tulevik paistab aga helge, sest juba 2. poolaastal mahutame kindlasti ka eksami sellesse koolituspäeva ilusti ära. Küll aga võib siis muutuda formaadi nimi, nt „5+1in1“, aga võimalik, et korraldame siis ka rahvusvahelise nimekonkursi. Loomulikult plaanime ka teised koolitused tulevikus uuele intensiivformaadile üle viia, nt Exceli meistriklass hakkab kestma 1,5 tundi – siis jõuab koolitusel osaleja samal päeval veel tööasju ka teha.

Liiga hea, et olla tõsi - kas see tõesti toimib?

Jah, täiesti kindlalt. Kuigi Eestis pole varem sellist koolitusformaati aktiivselt kasutatud, siis meie testisime seda enda tütarettevõtte IT ProTraining (vt http://protraining.lt/) kaudu Leedu turul ja tulemused on üle ootuste head. Ei näe mingit põhjust, miks see formaat peaks ebaõnnestuma. Kõige tähtsam on ju see, et koolituste kvaliteet ei kannataks. Usume, et lähitulevikus lähevad sellele üle ka meie head konkurendid.

NB! Soovime kõigile lustakat 1. aprilli! :)