Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

IT Koolituse e-õpete lehelt leiate nüüd ka Microsofti tehnilised (ehk MOC) koolitused. Õpi endale sobival ajal, sobivas kohas ja sobivas tempos!

Esialgu on valikus 4 kõige populaarsemat koolitusteemat, aga tulevikus toodab Microsoft neid järjest juurde. See on suurepärane võimalus, et tehnilisi koolitusi saaksid läbida ka need, kes mingil põhjusel klassiruumi koolitustel osaleda ei saa või soovivad teemasid läbida töö kõrvalt pikema aja jooksul.

Mis on MOC e-õpe?

MOC e-õpe on uus Microsofti koolitustoode, mida saab tarbida vaid ametlike koolituspartnerite vahendusel. IT Koolituse pakutav MOC e-õpe ühendab endas ülikvaliteetse video, õppematerjalid, virtuaalse harjutuskeskkonna, teadmiste kontrolli testid ja professionaalse koolitaja konsultatsiooni koos sertifitseerimisvõimalusega. See tähendab, et saad õppida endale sobival viisil ja ei pea nädalaks töölt ära tulema, et uus teema omandada.

Vaata ka teenust tutvustavat videoklippi siit.

MOC e-õppe juurde kuulub koolitus- ja konsultatsioonipäev koolitajaga

IT Koolitus on juba aastaid erinevaid e-õppeid pakkunud ning teame hästi, et kõige tulemuslikum on just kombineeritud õpe (blended learning), kus iseseisvat e-õpet täiendab ka klassiruumi õpe. Seetõttu pakumegi enda klientidele MOC e-õppeid koos professionaalse koolitaja konsultatsioonipäevaga, mille käigus on võimalik küsimusi küsida ning arutada teemasid, mis vajavad täiendavat selgitamist. Lisaks kommenteerivad ja täiendavad meie pikaaegse kogemusega koolitajad e-õppe sisu enda poolt kasulike nippide ja näidetega, mis aitab omandatud teadmisi edukalt töös rakendada.

Kas MOC e-õpe on Sinu jaoks?

MOC e-õpe sobib hästi spetsialistile, kes väärtustab paindlikkust ja soovib õppida endale sobival ajal ja kohas, kontrollides ise oma õpikogemust ja õppe läbimise tempot. Paraku ei sobi see kõigile, sest eeldab suurt enesedistsipliini ja püsivust iseseisvalt mahukat võõrkeelset õpet läbida (MOC e-õpped on inglise keeles). Loomulikult on vajalik ka tööandja toetus ja selged kokkulepped, et e-õppimiseks oleks piisavalt aega.

Kas valida MOC klassikoolitus või e-õpe?

Meie soovitame klientidel reeglina osaleda pigem klassikoolitusel, sest siis toimub õpe eesti keeles, saab igal ajal koolitajalt küsimusi küsida, teiste õppijatega kogemusi vahetada ning reaalselt töö juurest ära tulles ilma segavate teguriteta õppimisele keskenduda.

Kui aga klassiõpe mingil põhjusel ei sobi, siis on MOC e-õpe parim võimalik alternatiiv. Erinevalt klassikoolitusest saab e-õppe puhul videoloenguid edasi kerida, kui mõni teema juba tuttav või vastupidiselt tagasi kerida, kui soovid mõnda teemat uuesti kuulata. MOC e-õpe sobib hästi ka hinnatundlikule kliendile, sest on klassikoolitusest soodsam.

Kuidas MOC e-õppe sisule ligi pääseb?

1) Vali sobiv koolitus siit

2) Saadame Sulle unikaalse ligipääsukoodi ja lisainfo

3) Alusta e-õpet siit kasutades meilt saadud ligipääsukoodi

Lisaks lepime Sinuga kokku ka koolitus- ja konsultatsioonipäeva aja.

 

 

Tutvu MOC e-õpete valikuga

Lisainfo +372 618 1727 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.