Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Maris Lindoja on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias nii  graafilise disaini kui ka multimeedia eriala. Disainerina tegeleb ta logode, märgigraafika, vektorillustratsiooni ja trükiste disainiga.

Marise töötoa ülesehitus ja ülesanded põhinevad pikaaegsel praktikal:  õpetab seda, kuidas ta on oma töös (näiteks aastaraamatute disainis) infograafikat lahendanud ja millised töövõtted on selles kasuks olnud.

Maris on töötanud arvutigraafiku, disaineri ja ADna aastast 1995 erinevates Eesti reklaami- ja disainibüroodes nagu Kontuur Leo Burnett (praegu Creative Union), Coolbars, Ziil, Chiron Media. Aastast 2006 tegutseb peamiselt eraettevõtjana. Tema ettevõte Lindojadisain on spetsialiseerunud firmagraafika ja trükiste disainile. Klientideks on Hariduse Infotehnoloogia SA, Finantsinspektsioon, Keskkonnaagentuur, Eesti Kunstnike Liit, GoSwift ja paljud väiksemad ettevõtted.
Aastast 2011 õpetab Maris Adobe programmide (Illustrator, InDesign, Photoshop, Animate) kasutamist Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonnas ja avatud akadeemias.

Portfolio: www.lindojadisain.ee