Võta ühendust:
+372 618 1720
info@koolitus.ee

Efektiivne PowerPointi kasutamine

OFF13-P01

Maht: 1 päeva
Hind:
109 € (+ km 20%)

Koolituse kokkuvõte:

Koolitus keskendub sellele, kuidas efektiivsemalt oma tööd PowerPointis korraldada ja millised on esitluse koostamise head tavad ning kuidas olla parem esineja. Räägime sellest, millised on tööetapid esitluse loomisel, millised on sisu- ja kujundusreeglid, kuidas kasutada juhtvaateid ning esinejavaadet.

Kursuse tulemusena saab iga osaleja endale juhendmaterjali, viited asjakohastele e-õppe allikatele ja PowerPointi näidispresentatsiooni.

Kellele koolitus on suunatud:

Koolitus on mõeldud kõikidele PowerPointi kasutajatele, kelle tööks on erinevate esitluste koostamine ja esitlemine ning kes tahavad oma esitluse koostamise ja esitlemise oskusi paremaks muuta. Koolitus sobib ka neile, kel puudub varasem töökogemus esitlusprogrammidega.

Koolitaja: Jaan Vaabel


Koolituse sisukord:

Sissejuhatus PowerPointi
Esitluse planeerimise 5 etappi. Uue töökeskkonna tutvustus, kiirklahvid ja klahvikombinatsioonid. Esitluse koostamise põhimõtted ja head tavad. Esitluse avamine ja salvestamine. Mallide kasutamine.

Töö slaididega
Uue slaidi lisamine, paigutuse valimine, liigendusvaade. Juhtslaidi vaade. Päised ja jalused.

Objektide lisamine
Esitlusse erinevate graafiliste objektide, piltide, jooniste lisamine, videote linkimine ja lisamine. Importimise valikud teistest Office programmidest.

Kujunduse määramine
Kujundusmallide rakendamine. Slaidi suuruse ja suuna muutmine. Taustagraafika lisamise võimalused. Kujundusmalli salvestamine.

Animatsioonid ja siirded
Animatsioonide kasutamine esitluses. Animatsioonide liigid ja nende seadistamine. Slaididele üleminekute lisamine. Kiirus ja slaidivahetuse juhtimine. Head tavad. Juhtslaidi vaade.

Esitlemine
Esitluse ettevalmistamine esitlemiseks, soovitused ja nipid, mida esitluse koostamisel jälgida, kohandatud seansi loomine, jutustuse kasutamine ning esinejavaate kasutamine. Nipid-trikid esitlemise ajal.

Personaalsed küsimused ja lahendused
Koolituse lõpust reserveeritakse vastavalt vajadusele 15-30 minutit personaalsete murede ja probleemide lahendamiseks.

Lisainfo:

Koolitushind sisaldab:

  • õppematerjale;
  • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
  • tunnistust.

Lisaväärtusena pakume:

  • garantiina tasuta korduskoolitust, kui koolituse tulemus ei vastanud ootusele;
  • sooje jooke koos küpsistega;
  • lõunasööki igal koolituspäeval;
  • soodushinnaga registreerimise võimalust järgmisele kalendrikoolitusele;
  • tasuta parkimist.