Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Efektiivne Accessi kasutamine

OFF13-A02

Maht: 1 päeva
Hind:
99 € (+ km 20%)

Koolituse kokkuvõte:

Koolitus keskendub sellele, millistest etappidest koosneb andmebaasi loomine, kuidas luua uusi tabeleid, päringuid, vorme ja aruandeid ning kuidas neid omavahel siduda. Räägime sellest, kuidas on võimalik andmebaasist soovitud andmeid veelgi efektiivselt kätte saada ja millised on võimalused andmete importimiseks ja eksportimiseks.

Koolituse tulemusena saab iga osaleja endale juhendmaterjali, viited asjakohastele e-õppe allikatele ja harjutusfaili, kust on näha tehtud tööd ja kasutatud funktsioonid/valemid.

Kellele koolitus on suunatud:

Koolitus on mõeldud kõikidele nendele, kes soovivad täiendada oma teadmisi andmebaaside ülesehitamisest ja modelleerimisest ning soovivad kasutusele võtta keerulisemaid töövõtteid Accessiga töötamisel: keerulisemad filtrid, vormide koostamine ja disainimine ning aruande väljundite koostamine. Koolituse sisukord:

Sissejuhatus andmebaasidesse

Peamised töövõtted – nipid ja trikid. Näited toimivatest andmebaasidest, uue andmebaasi modelleerimine ja normaliseerimisereeglite kohaldamine. Primaar- ja võõrvõtmed. Andmetabelite sidumine.

Andmetabelite loomine
Väljade lisamine, andmetüübid ja nende seadistamine – vormindus, väljade tüübid, valideerimisreeglid jne. Erinevad töövaated.

Töö päringutega
Päringud vs filtrid, uute päringute koostamine, kriteeriumite kasutamine, parameeterpäringud. Keerulisemate päringute koostamine andmetabelite loomiseks ja seal olevate andmete muutmiseks, täiendamiseks ning kustutamiseks.

Töö vormidega
Andmesisestus vormide kasutamine ja kujundamine, erinevate tabelite üheaegne täitmine. Vormide paigutuste muutmine. Väljade seadistamine. Erinevad vaated ja väljade seadistamine.

Aruanded
Uue aruande loomine. Kujundusvaade vs aruandeviisard. Aruande muutmine ja väljaprindiks ettevalmistamine. Väljade seadistamine.

Import ja eksport
Koostöö võimalused Exceliga, tabelite linkimine ja salvestamine. Andmete kopeerimine ja kleepimine.

Personaalsed küsimused ja lahendused
Koolituse lõpust reserveeritakse vastavalt vajadusele 15-30 minutit personaalsete murede ja probleemide lahendamiseks.

Lisainfo:

Koolitushind sisaldab:

  • õppematerjale;
  • koolitaja konsultatsiooni õpitud teemade kohta e-posti teel pärast koolitust;
  • tunnistust.

Lisaväärtusena pakume:

  • garantiina tasuta korduskoolitust, kui koolituse tulemus ei vastanud ootusele;
  • sooje jooke koos küpsistega;
  • lõunasööki igal koolituspäeval;
  • soodushinnaga registreerimise võimalust järgmisele kalendrikoolitusele;
  • tasuta parkimist.

Seotud koolitused

1 päeva Accessi põhikursus 99 € (+ km 20%)