Võta ühendust:
+372 618 1727
info@koolitus.ee

Exceli meistriklass: Valemid ja funktsioonid ning VBA algkursus

EX-004

Maht: 4 päeva
Hind:
500 € (+ km 20%)

Koolituse kokkuvõte:

Exceli valemid ja funktsioonid koolitus keskendub sellele, kuidas sinu tööd Excelis efektiivsemaks ja mugavamaks muuta, kuidas paremini funktsioonide abil automatiseerida oma tööprotsesse ja kasutada õigeid töövõtteid. Räägime erinevatest funktsioonirühmadest, nende erinevustest ja sellest, kuidas neid edukalt omavahel ühendada.

Koolituse tulemusena saab iga osaleja endale juhendmaterjali, viited asjakohastele e-õppe allikatele ja harjutusfaili, kust on näha tehtud tööd ja kasutatud funktsioonid/valemid.

VBA algkursuse koolituse eesmärgiks on anda osalejatele võimalus omandada piisav oskusteave, et iseseisvalt kirjutada vajalikke makrosid ning teostada lihtsamaid programmeerimisi VBA-s (Visual Basic for Applications). Oskusteabe omandamise tulemusena saavad osalejad lihtsustada oma igapäevatööd ja vähendada rutiinseid tööülesandeid Excelis.

 

Koolitusprogramm koosneb järgmistest koolitusmoodulitest:

 

Kellele koolitus on suunatud:

Koolitus on mõeldud kõikidele Exceli kasutajatele, kes kasutavad igapäevaselt valemeid ja funktsioone suurtes tabelites arvutamisel; väljavõtete tegemiseks, andmete analüüsimiseks ning andmemassiivide ühendamiseks ja võrdlemiseks. 

Koolitaja: Uno Kõrsmaa


Lisainfo:

Koolitushind sisaldab:

  • õppematerjale;
  • tunnistust.

Lisaväärtusena pakume:

  • sooje jooke koos küpsistega;
  • lõunasööki igal koolituspäeval;
  • tasuta parkimist.