Võta ühendust:
+372 618 1720
info@koolitus.ee

koolitaja Jaan Vaabel

Koolituskogemus ja valdkonnad
Jaan alustas koolitajana IT Koolituses 2003. aastal. Tema peamisteks koolitusvaldkondadeks on Microsoft Office põhiprogrammid (Excel, Word, PowerPoint, Outlook, Access ja OneNote), aga samuti vabavaralised kontoritarkvara lahendused (OpenOffice, LibreOffice) ning peamiste operatsioonisüsteemide (Windows, Linux, Mac) kasutajakursused. Lisaks viib Jaan läbi IT kasutajatoele suunatud klienditeenindusalaseid koolitusi ning jagab meelsasti kogemust, kuidas hästi esineda. Jaan on olnud vastutav mitmete koolitusprogrammide läbiviimise, koolitusmaterjalide ning õppejuhendite koostamise eest.

Tugevused koolitajana
Jaan on energiline, positiivne ja hea huumorimeelega. Ta leiab alati ja kiiresti kontakti õppijatega, suudab nendega samastuda, mõista nende probleeme ja muresid just nende vaatepunktist. Õppijad on talle palju kordi öelnud, et ta oskab väga hästi koolitusteemat lahti rääkida ja selgeks teha, kasutada õiget tempot, rääkida asjadest lihtsalt ja arusaadavalt. Tema jaoks on tähtsal kohal nn samm-sammult õpetamismetoodika. Jaan on alati oma õppijate jaoks olemas, püüab neid täiendavalt motiveerida ja julgustab ise proovima. Väga oluline on täiskasvanud õppijat toetada, kiita ja julgustada. Ei mingit laitust! 

Sertifikaadid ja tunnistused

  • ECDL kõik tasemed
  • ECDL eksaminaator
  • Täiskasvanute koolitaja tase 5 kutse
  • ExecuTrain Certifieed Trainer
  • IT Koolituse Aasta Koolitaja 2009-2014, 2016 ja 2017

Huvid
Jaan täiendab end Tartu Ülikooli Õigusteaduskonnas. Tema peamisteks huvideks on õigustemaatika, aga samuti päevapoliitika ja ajalugu. Lai silmaring võimaldab koolitustel paremini aru saada õppijate vajadustest ja soovidest, tuua esile kursusel omandatavate teadmiste reaalseid praktikas rakendamise võimalusi.